Kuchenki elektryczne Beko Indukcyjna

4,5 z 118980 opinii
Kuchenka elektryczna to sprzęt, który kupujemy raz na kilka lub nawet kilkanaście lat, dlatego warto poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego modelu.
Najkorzystniej będzie zdecydować się na model energooszczędny, czyli taki posiadający wysoką klasę energetyczną. Do wyboru mamy kuchenki elektryczne z płytą indukcyjną lub ceramiczną. Płyty indukcyjne od ceramicznych różnią się przede wszystkim tym, że podgrzewa się jedynie powierzchnię bezpośrednio pod garnkiem ciepło nie jest więc pochłaniane przez całą płytę. Ważne są też oczywiście wysokość oraz szerokość kuchenki. Kolejną kwestią jest liczba pól grzejnych. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest kuchenka z czterema palnikami, ale jeśli gotujesz dużo i często lub szukasz kuchenki do restauracji, możesz zdecydować się na taką z pięcioma, a nawet sześcioma polami grzejnymi. Nie mniej istotne są też właściwości piekarnika. Zwróć uwagę na jego pojemność oraz funkcje przydatne przy pieczeniu takie jak termoobieg czy grill.

Na Ceneo.pl znajdziesz ogromny wybór kuchenek elektrycznych takich producentów jak na przykład Ilve, Amica czy Electrolux.

Kuchenki Elektryczne

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Liczba pól grzejnych

Klasa energetyczna

  • A (1)

Szerokość

Pojemność piekarnika [l]

Typ płyty

$$_Usuń filtr

Rodzaj frontu

Kolor

Rodzaj piekarnika

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Beko Typ płyty: Indukcyjna Usuń wybrane filtry
BEKO FSE57300GX 4,0 / 5 3 opinie / 4 pytania
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność piekarnika: 55 l
  • Szerokość: 50 cm