wyjątkowy rocznik - Księgarnia

4,7 z 71317 opinii
Książki są najlepszym towarzystwem, jakie sobie dobiera człowiek. Jak pisał poeta Julian Tuwim czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia i daje pocieszenie. Z książkami stykamy się od najmłodszych lat, zaczynamy od bajek, ciekawych albumów, poprzez lektury szkolne i podręczniki akademickie przechodzimy do ulubionej literatury, która z nami zostaje na bardzo długo. Dzięki książkom w łatwy sposób możemy poznać świat, wykreować swój pogląd na rzeczywistość. Literatura wielokrotnie zabiera ludzi w dalekie, niesamowite i fantastyczne podróże, które później odbywa się wielokrotnie.

Nie zawsze jednak mamy możliwość obcowania ze słowami pisanymi. Obecnie praktycznie każda księgarnia oferuje cyfrowe nośniki książek. Dzięki audiobookom, które zagościły w księgarniach, nie traci się przyjemności obcowania z literaturą. Podczas słuchania książek czytanych przez wybitnych lektorów, możemy wykonywać codzienne czynności, prowadzić samochód lub pracować.

Dla miłośników książek, którzy cenią sobie nowe technologie i kompaktowe rozwiązania, z pewnością sprawdzą się ebooki dostępne w księgarniach pod postacią różnych formatów. Dzięki czytnikowi, który zajmuje mało miejsca, możemy w jego pamięci zachować wiele książek i mieć je przy sobie w każdej chwili.

Filtry - Księgarnia

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Brexit po polsku - czyli poradnik survivalowca dla powracających Poprzednie Następne

Brexit po polsku - czyli poradnik survivalowca dla powracających

Brexit może oznaczać wielki powrót niektórych naszych rodaków do kraju. Wiele Polaków za granicą spędziło wiele lat swojego życia dlatego aby uchronić powracających przed szokiem kulturowym przygotowaliśmy specjalny poradnik survivalowca w Polsce

Książki zmieniające życie Poprzednie Następne

Książki zmieniające życie

Książki, które czyta się nie tylko dla przyjemności i rozrywki, ale ktore zmieniają nasze spojrzenia na świat i nasze życie. Te utwory nie tylko opowiadają nam historię, ale także mówią nam o nas samych, o naszych inspiracjach i pragnieniach.

Zaczytany facet - przegląd ciekawych książek dla mężczyzn Poprzednie Następne

Zaczytany facet - przegląd ciekawych książek dla mężczyzn

Wbrew powszechnemu mitowi, mężczyźni również lubią czytać książki. Odpowiednio dobrana literatura pozwala panom czerpać przyjemność z lektury. W niniejszym poradniku podpowiadamy, jakie książki z pewnością zainteresują każdego mężczyznę.

Co warto przeczytać na urlopie? 7 książek na wakacje Poprzednie Następne

Co warto przeczytać na urlopie? 7 książek na wakacje

Chcesz przeżyć wakacyjną przygodę życia? Poczuć dreszczyk emocji, jaki towarzyszy odkrywaniu nieznanego lub wkroczyć w świat mrocznych tajemnic? To wszystko jest możliwe nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że sięgniesz po jedną z książek, które warto przeczytać właśnie w wakacje. Bo dobre książki są równie wciągające jak dalekie podróże.

Oryginalne przepisy na Święta Wielkanocne – jak zaskoczyć swoich bliskich? Poprzednie Następne

Oryginalne przepisy na Święta Wielkanocne – jak zaskoczyć swoich bliskich?

Święta Wielkanocne to czas, który spędzamy z rodziną i przyjaciółmi. Tym spotkaniom nieodłącznie towarzyszy ucztowanie. Na większości polskich stołów pojawia się tradycyjny żurek wielkanocny, pasztet, faszerowane jaja i słodki mazurek. Coraz częściej jednak pragniemy urozmaicać te potrawy. Jak wzbudzić zachwyt bliskich oryginalnymi przysmakami? Przed wami kilka bardzo kreatywnych pomysłów.

Wyjątkowy rocznik 1955 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Autor: Praca Zbiorowa
  • Wydawnictwo: Foksal
  • Rok wydania: 2014

Kategoria Historia i literatura faktu

Wyjątkowy rocznik 1985 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Autor: Praca Zbiorowa
  • Wydawnictwo: Foksal
  • Rok wydania: 2014

Kategoria Historia i literatura faktu

Wyjątkowy rocznik 1965 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Autor: Praca Zbiorowa
  • Wydawnictwo: Foksal
  • Rok wydania: 2014

Kategoria Historia i literatura faktu