Sklep Decathlon - Kreatyny i staki

4,6 z 32304 opinii
Kulturystyka, podobnie jak inne dziedziny sportu, wymaga od nas wiele wysiłku i poświęcenia swojego czasu. Ma to w przyszłości zaprocentować w postaci znacznie lepszej, umięśnionej budowy ciała. Co jednak zrobić, jeśli pomimo tygodni, a nawet miesięcy treningów wciąż nie widzimy pożądanych rezultatów? Czasami problem może leżeć w programie treningowym lub jego wykonywaniu, ale jeśli to również nie to, warto sięgnąć po odpowiednie środki.
Kreatyny i staki to specjalne środki wspomagające dla kulturystów oraz innych osób aktywnie uprawiających różnego rodzaju sport. Przygotowane we współpracy z kulturystami i innymi specjalistami środki wydatnie wpływają na przyrost mięśni i pozwalają w krótszym czasie osiągnąć upragnione rezultaty, a co za tym idzie: doskonale urzeźbioną sylwetkę.
W przypadku innych dyscyplin, kreatyny i staki mogą aktywnie wspomagać sportowców w osiąganiu coraz lepszych wyników podczas swoich treningów. Dzięki nim postęp w naszych treningach jest lepiej zauważalny i znacznie szybszy.
Decathlon
Decathlon

Filtry

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Tylko oferty: Decathlon Usuń wybrane filtry
Optimum Nutrition Gold Standard PreWorkout 330g 4,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Nowy ZŁOTY standard produktu przedtreningowego! Silne działanie, potężna pompa i masa mięśniowa! Wybierz najnowszą propozycję renomowanego producenta i ciesz się z niezapomnianych treningów!

Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps 60 kap 5,0 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie

NAJBARDZIEJ EKONOMICZNA L-KARNITYNA NA RYNKU!SPRAWDZONA I SKUTECZNA REDUKCJA TŁUSZCZU W MEGA CAPSACH! PORAŻAJĄCA DAWKA 1500MG WYSOKODOSTĘPNEGO WINIANU L-KARNITYNY SKONCENTROWANA W JEDNEJ KAPSUŁCE! L-CARNITINE 1500 Extreme Mega Caps®/Mega Capsules® DRASTYCZNIE ZMNIEJSZA ZAPASY PODSKÓRNEJ ...

Olimp Creatine Mc 120 Caps 4,8 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, dobrze znany Olimp jest z Polski!!!Doskonale znana i ceniona marka odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Marka powstała w 1990 znana jest z innowacyjnych ...