Sklep rockmetalshop.pl - Kostki do gitar

4,6 z 24165 opinii
Każdy amator gitarowych brzmień, próbujący swoich sił w szarpaniu strun, prędzej czy później staje przed wyborem odpowiedniej dla siebie kostki gitarowej. A jest w czym przebierać: małe, duże, grube, cienkie, wykonane z różnych materiałów, dostępne w różnorakich kształtach. Musimy pamiętać o tym, że każdy instrumentalista ma inne potrzeby i preferencje i to właśnie do nich dostosowana powinna być idealna kostka. Nasz muzyczny pomocnik przybiera różne formy. Może być klasyczny – trzymany w palcach, zakładany na kciuk lub stanowić nakładkę na wszystkie palce.
Standardowe kostki są w kształcie trójkąta wielkości opuszka kciuka dostępne w różnych grubościach. Na rynku znajdziemy również kostki „Jazz” zaprojektowane dla muzyków jazzowych, które są grubsze od tych klasycznych, kostki „teardrop” (znacznie mniejsze), „finger pics” czyli pazurki (którymi operuje się podobnie jak palcami, często stosowane w muzyce country) oraz „triangle” (szersze i większe).
Na Ceneo.pl znajdziecie szeroki wybór kostek do gry na gitarze klasycznej, akustycznej czy elektrycznej. Oferujemy produkty najlepszych marek w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
Akcesoria do gitar
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Grubość
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Jakie struny do gitary akustycznej, klasycznej i elektrycznej? Poprzednie Następne
Nauka gry na gitarze to nie tylko opanowanie technik gitarowych, skal czy akordów. To także umiejętność obsługi gitary, a w tym wymiany strun gitarowych. Każdy gitarzysta z czasem znajduje swój ulubiony komplet strun, o konkretnym brzmieniu, grubości czy rodzaju oplotu. Sprawdź, jakie struny do gitary wybrać i jakie parametry mają znaczenie.
Stroik do gitary: jaki wybrać? Poprzednie Następne
Jaki stroik do gitary wybrać? Porównujemy najpopularniejsze modele stroików dla początkujących. Dowiedz się więcej!