Kompasy Silva

4,6 z 37909 opinii
Turystyka to bardzo mocno rozwijająca się branża. Coraz częściej i chętniej podróżujemy po Polsce i innych krajach. Aby wyjazd był udany, należy go dobrze zaplanować i zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.
Kompasy są wynalazkiem, który przybył do Europy z Chin. W Chinach kompasów używano już w czasach starożytnych. Gdyby nie kompasy, nie dokonano by wielu odkryć geograficznych i nie byłby możliwy handel morski. Kompasy były urządzeniami, które nie tylko pozwalały zaoszczędzić czas, ale również ratowały życie.
Obecnie wielu z nas korzysta z nowszego sprzętu do nawigacji. Mimo to wciąż sięgamy po kompasy, które są niezawodne. Każdy wielbiciel górskich wspinaczek wie, czym grozi zgubienie się w górach, z dala od szlaku. Kompasy zawsze wskażą właściwą drogę. Zbieranie grzybów w lesie, żegluga morska, wakacje pod namiotem – uzbrojony w kompas nie musisz się obawiać zgubienia ścieżki. Kompasy są również podstawowym akcesorium każdego harcerza i skauta. Kompasy są przydatne w leśnej puszczy, ale i w miejskiej dżungli. Niewątpliwą zaletą kompasów są ich rozmiary – zmieszczą się w dłoni, kieszeni spodni czy kurtki, w plecaku. Niektóre kompasy wyposażone są w GPS.
Z kompasami z Ceneo.pl zawsze trafisz do celu.
Turystyka
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Linijka
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Kompasy - opinie