Kominki elektryczne

4,50 z 37783 opinii
Widok płonących w kominku polan drewna wprowadza do każdego pomieszczenia uczucie przytulności i komfortu a także nadaje nastrojowy blask każdemu wnętrzu. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na zakup kominków elektrycznych. Ich największą przewagą nad tradycyjnymi rozwiązaniami jest wygoda obsługi. Kominki elektryczne nie wymagają usuwania popiołu, czyszczenia komina czy magazynowania opału. Posiadacze kominków elektrycznych nie muszą przejmować się ograniczeniami związanymi z łączem gazowym czy przewodem kominowym. Kominki elektryczne działają w sposób bardzo energooszczędny, ponieważ całe ciepło przez nie wytwarzane oddawane jest wyłącznie do pomieszczenia, w którym się znajdują. Piękny efekt płonących polan można uzyskać niezależnie od ogrzewania, ze względu na to, że te dwie funkcje mogą działać niezależnie od siebie. Kominki elektryczne dostępne w tej kategorii mogą być zamontowane we wnęce ściennej. Niektóre modele przeznaczone są do zawieszenia na ścianie. Kominki elektryczne sprzedawane są w zestawie z pilotem, za pomocą którego można dowolnie regulować nasycenie płomieni.

Kominki - parametry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Moc

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kominki elektryczne – elegancja czy kicz? Poprzednie Następne

Kominki elektryczne – elegancja czy kicz?

Kominki elektryczne przez niektórych uważane są za kicz - czy słusznie? Podobno o gustach się nie dyskutuje, lecz warto znać podstawowe informacje, które ich dotyczą. Czy warto kupić ten rodzaj kominka? Przeczytajcie nasz poradnik i przekonajcie się.

Wybieramy kominek do nowoczesnego wnętrza Poprzednie Następne

Wybieramy kominek do nowoczesnego wnętrza

Kominek może być niezwykłą dekoracją, która świetnie sprawdzi się także w nowoczesnym wnętrzu. Kupno kominka jest jednak decyzją, którą trzeba dobrze przemyśleć. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dokonaj właściwego wyboru.

Mieszkasz w bloku? Sprawdź kominki elektryczne do Twojego mieszkania Poprzednie Następne

Mieszkasz w bloku? Sprawdź kominki elektryczne do Twojego mieszkania

Kominki elektryczne – sposób działania,Biokominek,11 cech kominków elektrycznych, dzięki którym przekonasz się do ich zakupu,Kominki elektryczne – dlaczego właściwie chcemy je mieć? ,Kominki elektryczne na cały rok

Kominki - opinie

Rodzaj: Elektryczne Usuń wybrane filtry