Komiksy Polskie

4,7 z 107371 opinii

Komiksy polskie są nadal popularne, zwłaszcza u młodzieży, która zawsz je lubiła. Dlaczego? Dużo akcji, dobre rysunki, niewiele do czytania. Niektórzy mówią, że komiksy są gumą do żucia dla oczu, ale to nie jest prawda. Komiksy to ciekawe informacje i dzieciaki je uwielbiają. W sprzedaży są komiksy polskie, chociażby nieśmiertelna kolekcja pt. "Tytus, Romek i Atomek" czy "Kapitan Żbik" oraz te nowsze czasami będące swoistym skrótem książek. Komiksy mają wielu fanów - także dorośli chętnie wezmą je do ręki, aby wspomnieć czasy dzieciństwa czy wczesnej młodości. Komiksy polskie są historyjkami dla chłopców i dziewczynek, dla osób lubiących przygody i ciekawe rysunki.

Komiksy polskie - jakie są opinie?

Opinie o polskich komiksach są różne - jedni uważają je z małowartościowe, inni bronią ich zaciekle. Ceny tego typu komiksów są niewysokie, a dzieciaki są gotowe wydać nieraz ostatnią złotówkę na takie zakupy. Dzięki nim można zachęcać młodzież do czytelnictwa, dlaczego nie. Chociaż opinie o komiksach polskich są mocno podzielone to jednak wiele osób ich broni, ponieważ są one frapujące i mają wiele do zaoferowania. Są one gromadzone w bibliotekach, aby ich fani mogli po nie sięgać i cieszyć się nimi jak najczęściej. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dzieci i młodzież chętnie sięgają po taką rozrywkę i nie należy im tego bronić. Komiksy nie powinny zastępować lektury książek, ale mogą być ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób. Warto o tym zawsze pamiętać i nie należy odkładać takiej lektury w nieskończoność. Zachęcamy do czytania ciekawych książek, ale po komiks czasami warto sięgnąć - chociażby z powodów sentymentalnych. Ceny najbardziej popularnych polskich komiksów na Ceneo są w przystępnych dla każdego cenach, więc jest to świetne rozwiązanie, aby miło oraz przyjemnie spędzić czas. Wiadomo, że doskonałe komiksy polskie to jest to, czego pragnie wiele osób i warto zapoznać się z cenami i opiniami innych użytkowników portalu Ceneo. Komiksy polskie mogą być wspaniałym sposobem na powrót do czasów młodości.

Komiksy
Tylko oferty
Cena
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
Rodzaj
Tematyka
Okładka
Ilość stron
    Pozostałe:
    Pokaż wszystkie
Seria
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kultowe komiksy PRL – Tytus, Kajko i inni Poprzednie Następne
W latach PRL popularnością cieszyły się polskie komiksy. Zobacz dziesięć kultowych komiksów PRL.
Komiksy dla dorosłych Poprzednie Następne
Oczekujecie od komiksów bardziej dojrzałych treści, a nie tylko kolorowych historyjek o trykociarzach? W takim razie trafiliście w dobre miejsce. W tym zestawieniu przyjrzymy się najciekawszym komiksom dla dorosłych odbiorców.
Jak czytać komiksy Marvela – kolejność, chronologia Poprzednie Następne
Jak czytać komiksy Marvela? Zobacz, w jakiej kolejności zacząć czytać komiksy Marvela.
10 najpopularniejszych komiksów Poprzednie Następne
Na przestrzeni ponad stu lat do sprzedaży trafiły tysiące zeszytów i tomów, które rozpalały serca miłośników historii obrazkowych. Sprawdź!
Komiksy dla dzieci. Najlepsze historie dla najmłodszych Poprzednie Następne
Komiksy to doskonały sposób, żeby oderwać dzieci na chwilę od komputera lub konsoli. Nie tylko nadal będą mogły obcować z fantastycznymi światami, ale na dodatek istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ten sposób prędzej zainteresują się również książkami. W tym zestawieniu przyjrzymy się najciekawszym komiksom dla dzieci.
Bloodborne: Śmierć Snu (Tom 1) – recenzja komiksu Poprzednie Następne
Studio From Software na potrzeby gry Bloodborne wykreowało mroczny i odrzucający świat, który czerpał garściami z dorobku H.P. Lovecrafta. Sprawdź!
Komiksy, które musisz przeczytać. Nie tylko komiksy o superbohaterach Poprzednie Następne
Historia komiksów jest tak długa, że na dobrą sprawę, ciężko określić ich dokładny początek. Nie będę próbował bawić się w historyka, a zamiast tego przedstawię wam kilka ciekawych historii obrazkowych, które są warte waszej uwagi. Żeby jednak lista nie była monotematyczna, nie znajdziecie na niej wyłącznie komiksów Marvela i DC, ale również inne, odbiegające od nurtu superbohaterskiego.
Batman-Ninja – takiego go jeszcze nie widzieliśmy [ZOBACZ PLAKAT] Poprzednie Następne
Warner Bros. Japan przygotowuje dla nas coś specjalnego – nadchodzi Batman w wersji Ninja. Tak szalony pomysł mógł powstać tylko w Japonii, ale jednocześnie z niecierpliowścią oczekujemy na dalsze wieści o tym filmie bo zapowiada się naprawdę dobrze!
Kolejna ekranizacja „Sin City” – tym razem serial Poprzednie Następne
Świetna wiadomość dla fanów komiksów Franka Millera. Jeżeli podobały wam się filmy na podstawie „Sin City: Miasto Grzechu” to z pewnością ucieszy was fakt, że Miasto Grzechu pojawi się po raz kolejny w telewizji – tym razem jako serial.

Komiksy - opinie