Sklep allegro.pl - Kolczyki - Rękodzieło

4,7 z 31059 opinii
Kolczyki to jedna z najpopularniejszych kategorii z damską biżuterią. Występują w tylu różnych kształtach, kolorach i wykonane są z tak różnych materiałów, że mogą pasować do każdego typu urody, kształtu twarzy, koloru włosów, stroju i makijażu.

Przy wyborze kolczyków ważna jest też okoliczność do której mają pasować – mężczyźni tego nie zrozumieją - ale to powoduje, że kobieta lubiąca chodzić w kolczykach, potrzebuje mieć ich kilka lub kilkanaście par. Jest wiele zasad, którymi powinno się kierować przy wyborze kolczyków, ale podstawowa jest tylko jedna – ty i twoje ucho muszą się czuć dobrze, a kolczyki nie mogą cię przytłoczyć.

Do stroju oficjalnego i na specjalne okazje – wybierz kolczyki drobne, dyskretne (podobnie jak cała biżuteria) z takich materiałów jak srebro czy złoto. Do małej czarnej z kolei pasują eleganckie kolczyki z kryształami Svarowskiego czy diamentami. Z kolei na imprezę dobrze jest wybrać kolczyki krzykliwe, zwracające uwagę, z pawimi piórami lub większymi elementami. Ogranicza cię tylko wyobraźnia – szczególnie, że na Ceneo znajdziesz ponad osiem tysięcy egzemplarzy. Nic tylko kupować!
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Rodzaj:
Tylko oferty
Cena
Materiał
Próba
Kolor
Kamień
Rodzaj
Motyw
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Kolczyki w stylu retro
Kolczyki w stylu retro 32,99

Kolczyki Srebrne Złote Koraliki Niebieskie Turkus 7413813886
Kolczyki Srebrne Złote Koraliki Niebieskie Turkus 7413813886 211,00

Kolczyki Mestige z kryształem Swarovskiego /nowe!
Kolczyki Mestige z kryształem Swarovskiego /nowe! 75,00

26 literowe kreatywne kolczyki lawy
26 literowe kreatywne kolczyki lawy 34,99