Lego Ninjago - najtańsze oferty

4,7 z 137793 opinii
Klocki Lego to ponadczasowa klasyka. Bawimy się nimi już od kilku pokoleń i od wielu lat, klocki uczą dzieci kreatywności i rozwijają ich wyobraźnię. Możemy świetnie się nimi bawić całą rodziną, ale samo dziecko również kreatywnie się nimi zajmie na długie godziny. Producent Lego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych pociech i tworzy dla nich nowe wersje klocków, wykorzystując ich ulubionych bohaterów książkowych i filmowych. Obecnie największą popularnością cieszą się klocki Lego Nindżago, bazujące na serialu animowanym.

Klocki Ninjago – klasyka w nowym wydaniu

Zabawki nawiązują do popularnego serialu animowanego Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu, który zawiera w sobie element folkloru japońskiego. Każdy z nas na pewno słyszał o walecznych Ninja, japońskich wojownikach, którzy specjalizowali się w szpiegowaniu, sztukach walki i potrafili posługiwać się wieloma rodzajami broni. Ich umiejętności są współcześnie trudne do wyobrażenia, a dzięki Lego Ninjago, mamy szansę przybliżyć tę ciekawą historię naszym dzieciom. Klocki posiadają dużo małych elementów, dlatego przeznaczone są dla starszych dzieci. Już trzylatek może przenieść się w tajemniczy świat Ninjago, gdzie dobro zwalcza zło. Radość z zabawy klockami, będą miały również nastoletnie dzieci. Chodzą też słuchy, że rodzice tak naprawdę kupują klocki Lego dla siebie. Nic dziwnego, jest to wspaniała rozrywka w każdym wieku!

Figurki Lego Ninjago dla każdego małego kolekcjonera

Nasze dziecko może mieć swoich małych przyjaciół zawsze przy sobie. Główni bohaterowie serii Ninjago, są dostępni również w formie figurek. Możemy na bieżąco uzupełniać kolekcję naszego malucha, który na pewno odważnie pójdzie do przedszkola lub szkoły, jeśli bronić go będą Mistrzowie Spinjitzu: Kai, Jay, Cole i Zane. Mają oni wielu innych przyjaciół, a także profesjonalny sprzęt, który wykorzystują podczas licznych przygód. Figurki dają możliwość zabawy w każdym miejscu, są małe i zawsze możemy mieć je przy sobie. Dziecko łatwiej nawiąże kontakt z rówieśnikami, jeśli będą miały wspólną fascynację i możliwość zabawy. Figurkami może bawić się w szkole, przedszkolu i na placu zabaw. Na pewno jego przyjaciele chętnie zobaczą kolekcję figurek naszego malucha, mogą się nawet nimi wymieniać. Figurki Lego Ninjago to prosty sposób, by przybliżyć dziecku tę wspaniałą i pouczającą historię. Mogą stanowić początek wielkiej przyjaźni z popularnymi bohaterami, które zabiorą nasze dziecko na fascynujące podróże, podczas których spotkają go ciekawe, ale również niebezpieczne przygody. Dzięki nim rozwinie swoją kreatywność i nauczy się wielu ciekawych i przydatnych umiejętności. Pozna tajniki starożytnych sztuk walki, jak Zen, Obrót lub Zabi Skok. Kto wie, może stanie się małym wojownikiem?

Zrób dziecku idealny prezent wybierając Zestawy Ninjago

Dla wielbicieli Ninjago świetnym prezentem na każdą okazję będą zestawy Ninjago. Każdy opowiada inną historię, dzięki czemu przygody naszych małych bohaterów nigdy się nie kończą. Mogą walczyć z Wielkim Złym Mistrzem lub wyruszyć na szerokie wody, na Perle Przeznaczenia. Szczegółowość zabawek i liczne możliwości zabawy nimi, zachwycą nawet nie jednego dorosłego. Możemy z nimi latać i pływać, jeździć niewidzialnymi pojazdami lub szybkim jak błyskawica motorem. Nasze dziecko nigdy nie będzie się z nimi nudzić. Zestawy są przeznaczone dla starszych dzieci, które są w wieku szkolnym. Mają one największą szansę wykorzystać możliwości zabawek, które rozbudzą ich wyobraźnię. W klockach Ninjago wspaniałe jest to, że nie ograniczają się tylko do jednej historii. Cały czas powstają nowi bohaterowie, którzy stają się naszymi przyjaciółmi lub z którymi musimy walczyć. Nowe miejsca do zdobycia i nowe przygody do przeżycia. Jest to niekończąca się przygoda, którą chciałoby przeżyć każde dziecko, a my mamy możliwość przeżyć ją razem z nim. Nie powinniśmy, więc odbierać sobie tej przyjemności, tylko wyruszyć wraz z naszym maluchem w świat. Podczas tej podróży możemy przekazać mu ważne wartości, którymi chcemy by kierował się w życiu i nauczyć wielu ciekawych rzeczy. Z klockami Lego będzie to łatwe, proste i przyjemne.
Zabawki
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Cena:
Popularne serie:
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Wiek dziecka
Rodzaj
Popularne serie
Bohater
Poziom trudności złożenia
Ilość elementów
-
Certyfikaty, opinie, atesty
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje