Lego City

4,7 z 177381 opinii
Klocki Lego City pozwalają dziecku odtwarzać świat takim, jakim widzi go podczas codzienności. Klocki mają być krokiem w samodzielność - wymagają bowiem logicznego myślenia. Zestawy oferowane są dla najmłodszych dzieci w wieku powyżej 4 lat, dominują jednak zestawy dla 5-9 latków.

Zestaw Lego City - zabawa na wiele dni

Klocki Lego City to rozrywka na wiele godzin, podczas których dzieci budują obiekty i pojazdy znane z codziennego życia - policję, straż pożną czy znane budynki. Klocki Lego City mogą zapewniać atrakcyjną rozrywkę, dzięki której uda się przetrwać wiele zimnych wieczorów. Lego City cieszy się ogromną popularnością, co świadczy o jakości serii oraz o zainteresowaniu, jakie wzbudza wśród najmłodszych.

Lego City - uruchomienie dziecięcej wyobraźni

Atutem klocków Lego City jest to, iż uruchomiają dziecięcą wyobraźnię, ponieważ poszczególne budowle oraz maszyny i pojazdy można wznosić w zaplanowany przez siebie sposób. Liczy się w tym wszystkim bogata kreatywność, więc jeśli rodzice chcą popracować nad tym aspektem u swoich dzieci, powinni zdecydować się na zakup klocków Lego City, a wyjdą na tym bardzo dobrze. Oczywiście na początku należy wybrać odpowiednią wersję takich produktów, zgodnie z zainteresowaniami dzieci, zależnie od tego czy będzie się je kupowało dla dziewczynek czy też dla chłopców. To doskonały prezent dla najmłodszych, a więc dla kilkuletnich dzieci. Można im go wręczyć w ramach prezentu urodzinowego lub świątecznego. Opinie rodziców są zadziwiająco dobre, ponieważ najmłodsi spędzają przy takich klockach długie godziny, nie nudzą się nimi i zapraszają do wspólnej zabawy dorosłych oraz swoich rówieśników. Ceny zależne są od tego, na jakie modele zdecydują się rodzice.

Zabawki
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Popularne serie:
Tylko oferty
Cena
Producent
Popularne serie
Przeznaczenie
Wiek dziecka
Bohater
Rodzaj
Poziom trudności złożenia
Ilość elementów
-
Certyfikaty, opinie, atesty
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Klocki Lego dla dorosłych mężczyzn. Najlepsze zestawy Poprzednie Następne
Klocki Lego dla większości z nas są pięknym wspomnieniem z dzieciństwa. Cudownie bawiliśmy się budując zamki, statki pirackie albo lotniska. Ta zabawa nie nudzi się nigdy.
5 najlepszych zestawów Lego Technic Poprzednie Następne
Bugatti z Lego? Taki prawdziwy, jeżdżący, z silnikiem? To nie był żaden fake news. Lego naprawdę zbudowało z miliona klocków replikę jednego z najdroższych samochodów świata. Lego to fantazja, inspiracja i nieograniczona wyobraźnia twórców, ale także, lub – przede wszystkim – odbiorców. Dziś podpowiadamy, na jakie zestawy Lego Technic zwrócić uwagę w ferworze przedświątecznych zakupów.
Jakie nowe zestawy i serie klocków Lego? Poprzednie Następne
Lego każdego roku pamięta o swoich fanach, wypuszczając na rynek kolejne, coraz bardziej fantazyjne zestawy. Jakie komplety miały swoją premierę od początku 2020 roku? Odkrywamy nowe serie Lego, które z pewnością będą świetnym dodatkiem do twojej kolekcji!
Prezenty dla siedmiolatka – 10 najciekawszych pomysłów Poprzednie Następne
Idealny prezent dla siedmiolatka to taki, który bawi, uczy i rozwija. Warto wybierać zabawki, które wpłyną na wyobraźnię, kreatywność oraz logiczne myślenie twojego dziecka. Nie zapominaj również o prezentach, które pomogą mu w kształtowaniu sprawności fizycznej. Nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Spieszymy z pomocą, proponując aż 10 praktycznych upominków.
Najciekawsze zabawki edukacyjne Poprzednie Następne
Czym się bawić? Warto rozejrzeć się za takimi zabawkami, które zapewniając rozrywkę, przekazują przy okazji cenną wiedzę i umiejętności. Które zasługują na uwagę rodziców, a przede wszystkim dzieci?
Klocki konstrukcyjne dla dzieci – 5 polecanych zabawek Poprzednie Następne
Szukasz nowej zabawki dla swojego dziecka? Znakomitym wyborem są klocki konstrukcyjne, które łączą w sobie zabawę z edukacją. Sprawdź!
Wybieramy bezpieczne klocki dla 2-latka Poprzednie Następne
Choć klocki należą do najprostszych zabawek dziecięcych, zabawa nimi może przynieść twojemu malcowi bardzo wiele korzyści. Rozwijają wyobraźnię, myślenie przestrzenne i umiejętność logicznego myślenia. Sprawdziliśmy, które klocki dla 2-latka zapewnią maluchowi frajdę i naukę w jednym, bez rezygnacji z maksymalnego bezpieczeństwa.
Zabawki na roczek: 20 propozycji dla chłopca i dziewczynki Poprzednie Następne
Wybór zabawki na roczek może przysporzyć wielu problemów. Oto upominki, które z całą pewnością spodobają się każdej małej dziewczynce czy małemu chłopcu.
Klocki LEGO dla dziewczynek Poprzednie Następne
Szukasz kolorowych klocków LEGO dla dziewczynki? Sprawdź, jakie klocki LEGO dla dziewczynek wybrać.
Wybieramy najlepsze klocki dla rocznego dziecka Poprzednie Następne
Najlepsze zabawki dla maluszka to te, które nie tylko zapewnią mu rozrywkę, ale stworzą możliwość rozwijania ważnych umiejętności. Poszukując idealnych klocków dla rocznego dziecka należy mieć na uwadze, aby wspomagały rozwój brzdąca na różnych płaszczyznach. W takim razie, które z układanek najlepiej wybierać? Sprawdziliśmy, jakie klocki cieszą się dobrymi opiniami rodziców na Ceneo.pl.

Klocki - opinie