Sklep Media Expert - Klimatyzatory

4,5 z 62920 opinii
Jeszcze do niedawna klimatyzacja w domu była uważana za luksus. Jednak to rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne. Jeśli w Twoim domu lub mieszkaniu jest za gorąco – warto zainwestować w klimatyzator. Porównywarka cen Ceneo.pl pomoże Ci znaleźć najlepszy klimatyzator dla Twoich potrzeb. Przed zakupem klimatyzatora powinniśmy rozważyć kilka ważnych kwestii. Pierwszą z nich jest moc chłodnicza klimatyzatora. Moc klimatyzatora oblicza się na podstawie wielkości pomieszczenia. Uważa się, że na metr kwadratowy pomieszczenia powinno przypadać 0,1 kW mocy chłodniczej. Drugą istotną kwestią jest to, czy wybierzemy klimatyzator stacjonarny, czy wolnostojący. Klimatyzatory wolnostojące są praktyczne, ponieważ możemy je przenosić w dowolne miejsca. Jednak są one dużo mniej wydajne niż ich stacjonarne odpowiedniki, a niejednokrotnie bywają również bardziej hałaśliwe. Klimatyzatory stacjonarne mocujemy do ściany lub sufitu. Możesz wybrać klimatyzator monoblokowy lub split. Klimatyzatory split składają się z dwóch elementów, z których jeden umieszczamy w mieszkaniu, a drugi na zewnątrz. Najczęściej klimatyzatory split to klimatyzatory stacjonarne, ale wolnostojące również mogą składać się z dwóch elementów. Najwięcej klientów decyduje się na klimatyzatory stacjonarne split – są one najbardziej wydajne, a przy tym nie powodują dużego hałasu.
Klimatyzatory
8
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Moc chłodzenia
-
Moc grzania
-
Funkcje
Zakres regulacji temperatury (C)
Przepływ powietrza do wewnątrz pomieszczenia
Zdolność osuszania
Sterowanie
Zalecana maksymalna wielkość pomieszczenia
-
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wentylacja łazienki: przez ścianę czy w suficie? Poprzednie Następne

Wentylacja łazienki: przez ścianę czy w suficie?

Zaparowane okna i lustro, nieprzyjemny zapach czy plamy pleśni – to tylko kilka skutków niepoprawnie działającej wentylacja łazienki. Zobacz, jaka wentylacja do łazienki będzie najlepsza.

Wilgoć w domu: skąd się bierze i jak ją zwalczyć? Poprzednie Następne

Wilgoć w domu: skąd się bierze i jak ją zwalczyć?

Borykasz się z problemem wilgoci w domu? Zobacz, jak pozbyć się wilgoci w domu.

Montaż klimatyzacji w domu i bloku Poprzednie Następne

Montaż klimatyzacji w domu i bloku

Klimatyzacja w domu to coraz popularniejsze rozwiązanie. Zobacz, ile kosztuje i jak dziala klimatyzacja w domu.

Klimatyzatory - opinie

AEG LK 5689 » 3,8 / 5 5 opinii / 5 pytań

• 3 w 1 - schładzacz powietrza, nawilżacz powietrza i oczyszczacz powietrza• 3 ustawienia dmuchawy• 2 zaprogramowane funkcje wentylacji• Timer 8 godz.• Pilot do zdalnego sterownia (zasięg ok. 10m)• 4 kółka ułatwiające przestawianie• Funkcja oscylacji nawiewu powietrza (w zakresie ...

Clatronic CL 3671 » 4,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Jeśli szukasz dogodnego klimatyzatora dla swojej rodziny, ten CL3671 marki Clatronic będzie znakomitym wyborem. Przenośny klimatyzator został zaprojektowany z myślą o użytku w gospodarstwie domowym. Jego kompaktowa forma i zamontowane kółka ułatwiają przestawianie. Posiada trzy tryby ...

Sencor Sfn 6011Wh » 3,3 / 5 3 opinie / 4 pytania

Klimatyzator Sencor SFN 6011WH jest wyposażony w 3 funkcje, 3 prędkości i 3 tryby pracy. Komfort użytkowania zapewnia pilot zdalnego sterownania, oraz automatyczny timer, wyjmowany filtr kurzu, a także wyświetlacz LED z podświetleniem.

Volteno VO1982 » Napisz opinię / Zadaj pytanie

Klimatyzator, monoblok matki Volteno o mocy 1550 W. Wydajność urządzenia na poziomie 14000 BTU. Przepływ powietrza 400m3/H a powierzchnia chłodzenia do 13 m2. Zakres temperatury 7-31 °C.

Volteno Vo1988 » 5,0 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Klimatyzator matki Volteno o mocy 1357 posiada 2 prędkości nawiewu oraz elektroniczne sterownie z możliwością programowania. Na wyposażeniu pilot zdalnego sterowania.

Hb Ac 0075 Dwrc » 2,5 / 5 3 opinie / 1 pytanie

Klimator przenośny to w pełni przyjazne środowisku wielofunkcyjne urządzenie, które oczyszcza, nawilża i chłodzi powietrze z wykorzystaniem odparowanych, zimnych mikrocząsteczek wody oraz specjalnego wkładu CCP (który posiada wyjątkowo gęstą strukturę i podczas pracy klimatora stale ...