Klimatyzatory Daikin Moc chłodzenia 13,4 kW

4,5 z 46730 opinii
Jeszcze do niedawna klimatyzacja w domu była uważana za luksus. Jednak to rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne. Jeśli w Twoim domu lub mieszkaniu jest za gorąco – warto zainwestować w klimatyzator. Porównywarka cen Ceneo.pl pomoże Ci znaleźć najlepszy klimatyzator dla Twoich potrzeb. Przed zakupem klimatyzatora powinniśmy rozważyć kilka ważnych kwestii. Pierwszą z nich jest moc chłodnicza klimatyzatora. Moc klimatyzatora oblicza się na podstawie wielkości pomieszczenia. Uważa się, że na metr kwadratowy pomieszczenia powinno przypadać 0,1 kW mocy chłodniczej. Drugą istotną kwestią jest to, czy wybierzemy klimatyzator stacjonarny, czy wolnostojący. Klimatyzatory wolnostojące są praktyczne, ponieważ możemy je przenosić w dowolne miejsca. Jednak są one dużo mniej wydajne niż ich stacjonarne odpowiedniki, a niejednokrotnie bywają również bardziej hałaśliwe. Klimatyzatory stacjonarne mocujemy do ściany lub sufitu. Możesz wybrać klimatyzator monoblokowy lub split. Klimatyzatory split składają się z dwóch elementów, z których jeden umieszczamy w mieszkaniu, a drugi na zewnątrz. Najczęściej klimatyzatory split to klimatyzatory stacjonarne, ale wolnostojące również mogą składać się z dwóch elementów. Najwięcej klientów decyduje się na klimatyzatory stacjonarne split – są one najbardziej wydajne, a przy tym nie powodują dużego hałasu.
  • Klimatyzatory (13)

Atrybuty Klimatyzatorów

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Moc chłodzenia

$$_Usuń filtr

Moc grzania

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kompaktowe klimatyzatory Poprzednie Następne

Kompaktowe klimatyzatory

Klimatyzacja w istotny sposób ułatwia funkcjonowanie człowieka, kiedy temperatura powietrza znacząco wzrasta. Oprócz tradycyjnej klimatyzacji stałej, możemy zaopatrzyć się także w przenośne klimatyzatory, które świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o wielkości do 25 metrów kwadratowych.

Ranking klimatyzatorów - 10 najlepszych modeli 2018 Poprzednie Następne

Ranking klimatyzatorów - 10 najlepszych modeli 2018

Zakup klimatyzatora do spory wydatek. Dlatego warto się dobrze zastanowić nad jego wyborem. Jaki klimatyzator jest najlepszy? W rankingu najlepszych klimatyzatorów przenośnych od Ceneo.pl znalazły się najtańsze, najpopularniejsze i najbardziej nowoczesne technologicznie modele.

TOP 10 klimatyzatorów do mieszkania. Jaki model wybrać? Poprzednie Następne

TOP 10 klimatyzatorów do mieszkania. Jaki model wybrać?

Masz już dość wysokich temperatur? Klimatyzator to doskonałe narzędzie, które dostarczy Ci upragnionej ochłody. Sprawdź 10 najlepszych modeli przeznaczonych do mieszkania.

Producent: Daikin Moc chłodzenia: 13,4 kW Usuń wybrane filtry
DAIKIN FCQHG140F / RzQG140LY1 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Klimatyzator kasetonowy, INVERTER, o mocy 14,0 kW, Gwarancja 3 lata!

Daikin Seasonal Classic Fbq140D/Rzqsg140Ly1 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Klimatyzator kanałowy Daikin Seasonal Classic FBQ140D / RZQSG140LY1   ZAPYTAJ O MONTAŻ KLIMATYZACJI  KONTAKT

DAIKIN FVQ140C / RzQG140LY1 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Klimatyzator podłogowy INVERTER o mocy 14,0 kW, Gwarancja 3 lata!

DAIKIN FVQ140C / RzQSG140LY1 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Klimatyzator podłogowy INVERTER o mocy 14,0 kW, Gwarancja 3 lata!

Daikin FCQHG140F/RzQSG140LY1 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

INVERTER Efektywność sezonowa, zoptymalizowana dla wszystkich sezonów Efektywność sezonowa daje wskazanie, jak skutecznie działają klimatyzatory przez cały sezon grzewczy lub chłodniczy Kaseta o wysokim współczynniku COP z nawiewem obwodowym: zapewnia maksymalną wydajność ...