klatka szynszyla - Klatki dla małych zwierząt

4,7 z 176666 opinii
Klatki dla gryzoni i fretek w zależności od swoich rozmiarów nadadzą się na domek dla od jednego do sześciu mieszkańców. Sprawdzą się także podczas transportu zwierząt. Klatki dla gryzoni i fretek wyposażone są w dodatkowe akcesoria takie jak poidło, karmnik, kołowrotek czy domek zewnętrzny. Dzięki nim nasi Pupile dostają miejsce do spania, jedzenia czy rozrywki. Klatki dla gryzoni i fretek powinny mieć powlekane kratki, tak aby zwierzęta nie niszczyły sobie zębów. Produkty dostępne w tej kategorii wyposażone są w górne oraz dodatkowo boczne drzwiczki, dzięki którym sprzątanie klatki czy wymiana wody oraz pokarmu przebiega o wiele prościej i wygodniej. Klatki dla gryzoni i fretek nowszej generacji można dowolnie konfigurować i ustawić je na przykład również pionowo. Istnieje również możliwość łączenia ich z innymi klatkami, dzięki czemu zwierzęta zyskują o wiele większą przestrzeń do zabawy czy spania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Klatki dla gryzoni i fretek znajdują się w ofercie kilkunastu producentów. Warto tutaj wymienić na przykład Zooplus, Flamingo, Dermapharm czy Happy Pet.
Małe zwierzęta
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak wybrać klatkę dla chomika? Poprzednie Następne
Twoje dziecko marzy o chomiku? Chcecie zapewnić gryzoniowi jak najlepsze warunki? Sprawdź, jak wybrać klatkę dla chomika.
Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne
Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.