Klatki dla małych zwierząt Vitapol

4,7 z 176666 opinii
Klatki dla gryzoni i fretek w zależności od swoich rozmiarów nadadzą się na domek dla od jednego do sześciu mieszkańców. Sprawdzą się także podczas transportu zwierząt. Klatki dla gryzoni i fretek wyposażone są w dodatkowe akcesoria takie jak poidło, karmnik, kołowrotek czy domek zewnętrzny. Dzięki nim nasi Pupile dostają miejsce do spania, jedzenia czy rozrywki. Klatki dla gryzoni i fretek powinny mieć powlekane kratki, tak aby zwierzęta nie niszczyły sobie zębów. Produkty dostępne w tej kategorii wyposażone są w górne oraz dodatkowo boczne drzwiczki, dzięki którym sprzątanie klatki czy wymiana wody oraz pokarmu przebiega o wiele prościej i wygodniej. Klatki dla gryzoni i fretek nowszej generacji można dowolnie konfigurować i ustawić je na przykład również pionowo. Istnieje również możliwość łączenia ich z innymi klatkami, dzięki czemu zwierzęta zyskują o wiele większą przestrzeń do zabawy czy spania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Klatki dla gryzoni i fretek znajdują się w ofercie kilkunastu producentów. Warto tutaj wymienić na przykład Zooplus, Flamingo, Dermapharm czy Happy Pet.
Małe zwierzęta
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak wybrać klatkę dla chomika? Poprzednie Następne
Twoje dziecko marzy o chomiku? Chcecie zapewnić gryzoniowi jak najlepsze warunki? Sprawdź, jak wybrać klatkę dla chomika.
Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne
Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.