Klatki dla małych zwierząt

4,57 z 76591 opinii
Klatki dla gryzoni i fretek w zależności od swoich rozmiarów nadadzą się na domek dla od jednego do sześciu mieszkańców. Sprawdzą się także podczas transportu zwierząt. Klatki dla gryzoni i fretek wyposażone są w dodatkowe akcesoria takie jak poidło, karmnik, kołowrotek czy domek zewnętrzny. Dzięki nim nasi Pupile dostają miejsce do spania, jedzenia czy rozrywki. Klatki dla gryzoni i fretek powinny mieć powlekane kratki, tak aby zwierzęta nie niszczyły sobie zębów. Produkty dostępne w tej kategorii wyposażone są w górne oraz dodatkowo boczne drzwiczki, dzięki którym sprzątanie klatki czy wymiana wody oraz pokarmu przebiega o wiele prościej i wygodniej. Klatki dla gryzoni i fretek nowszej generacji można dowolnie konfigurować i ustawić je na przykład również pionowo. Istnieje również możliwość łączenia ich z innymi klatkami, dzięki czemu zwierzęta zyskują o wiele większą przestrzeń do zabawy czy spania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Klatki dla gryzoni i fretek znajdują się w ofercie kilkunastu producentów. Warto tutaj wymienić na przykład Zooplus, Flamingo, Dermapharm czy Happy Pet.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Domowe króliki miniaturki i karzełki Poprzednie Następne

Domowe króliki miniaturki i karzełki

Ludzie coraz częściej pragną zostac właścicielami zwierzątka, którym mogliby się zaopiekoować. Alternatywą dla klasycznych domowych zwierzaków może być królik miniaturka. O tym jak ciekawe są to stworzenia opowiada właścicielka królika Milka, Karolina Kowal.

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje Poprzednie Następne

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje

Każdy posiada jakieś hobby. Niektórzy uwielbiają hodować jaszczurki, pająki bądź inne oryginalne zwierzęta. W przypadku egzotycznych stworzeń należy bezwzględnie zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki którym będą one mogły żyć długo w stosunkowo komfortowych warunkach.

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt? Poprzednie Następne

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt?

Gryzonie i małe zwierzęta domowe zasługują na naszą szczególną troskę i uwagę. Wybierając dla nich idealne klatki i akcesoria, musimy wziąć pod uwagę m. in. ich wielkość oraz charakterystykę ich zachowania.

Jak dobrze dbać o chomika? Poprzednie Następne

Jak dobrze dbać o chomika?

Chomik to malutkie zwierzę, które jak każde stworzenie posiada swoje potrzeby. Decydując się na jego kupno musimy pomyśleć o zapewnieniu mu odpowiednich warunków do prawidłowego funkcjonowania.