Klamki samochodowe AUDI - A3 (8L1)(1996.09 - 2006.09) - S3 quattro(210 KM / 154 KW)

4,5 z 44784 opinii
Wynalezienie i zaprojektowanie samochodu niewątpliwie należy do przełomowych dokonań ludzkości. Kilkaset lat temu nie wyobrażano sobie szybkiej podróży z jednego miejsca do drugiego, weekendowego wyjazdu kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania, zakupów bez konieczności dźwigania ciężkich torb. Pojawienie się i rozpowszechnienie mechanicznych koni zdecydowanie uprościło życie. Wielu z nas nie jest już w stanie funkcjonować bez samochodu. Szacuje się, że po polskich drogach jeździ około 15 milionów samochodów osobowych.
Samochód to wieloczęściowa maszyna. Niewielkimi elementami wyposażenia samochodu, elementami, na które zwyczajowo nie zwracamy uwagi, są klamki samochodowe. Jedne z najbardziej niepozornych części karoserii stanowią podstawowe wyposażenie samochodu.
Wyobraź sobie, że siedzisz w środku pojazdu i nagle odpadają wszystkie wewnętrzne klamki samochodowe. Scena niczym z prawdziwego horroru. Inny scenariusz – spieszysz się do pracy, wychodzisz gotowy do drogi, pociągasz za klamkę samochodową, a ona się odrywa. Trudno o gorszy początek dnia. Warto zatem poświęcić chwilę i zastanowić się nad wyborem solidnych i niezawodnych klamek samochodowych.
Klamki samochodowe podobnie jak inne części samochodowe niszczą się w trakcie użytkowania. Szczególnie szkodliwe są mrozy. Klamka może pęknąć, odłamać się lub całkowicie odpaść. Nowe klamki samochodowe to niewielki wydatek, a ich wymiana jest stosunkowo prosta. Jeżeli zauważysz na klamce duże pęknięcie, kup nową, zamiast ryzykować zostanie bohaterem której z przedstawionych sytuacji.
Części karoserii
Tylko oferty
Cena
Producent
Jakość części (zgodnie z GVO)
Typ samochodu
Marka
Model
Typ
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje