Kitesurfing

4,6 z 30162 opinii
Zapaleńców kitesurfingu mamy w Polsce coraz więcej. Trudno się dziwić. Półwysep Helski oferuje wprost wymarzone warunki do uprawiania tego sportu. Warto też dodać, że wbrew pozorom nie jest to sport trudny. Z dobrym instruktorem i „przy sprzyjających watrach” w ciągu kilku dni opanujesz podstaw pozwalających na samodzielny surfing.

Kitesurfing to coraz popularniejszy sport wodny. Polega na połączeniu dwóch elementów: umiejętności manewrowania latawcem w powietrzu i jednocześnie sterowania deską na wodzie. Pamiętać jednak należy o tym, że „kajta” należy się uczyć pod okiem instruktora. Nie bez powodu kitesurfing zaliczany jest sportów ekstremalnych i samodzielne próby poskromienia siły wiatru i morza mogą skończyć się poważną kontuzją.

W cały sprzęt potrzebny do uprawiania kitesurfingu możesz zaopatrzyć się na Ceneo.pl. Znajdziesz u nas pojedyncze elementy (deska, latawiec, komplet linek, bar z depowerem), jak i całe zestawy. Oferujemy sprzęt uznanych marek – North Kiteboarding, Brunotti, Dakine, Mystic, Best, O’Neil, Ozone, Quicksilver). Dodatkowo udostępniamy specjalny filtr umożliwiający znalezienie sklepu internetowego, w którym dany sprzęt kupisz w jak najniższej cenie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje