Kierunkowskazy

4,5 z 36516 opinii
Wadliwe części samochodowe narażają właścicieli samochodów na mandaty lub uszkodzenia pojazdu. Mogą być również przyczyną kolizji. Nie inaczej jest z kierunkowskazami. Kierunkowskazy zostały wprowadzone jako części samochodowe właśnie ze względów bezpieczeństwa. Wcześniej zamiar skrętu sygnalizowano poprzez wyciągnięcie ręki. Domyślasz się zapewne, że było to niewygodne, a często również niewidoczne dla innych uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza przy złej pogodzie. Wzrost liczby pojazdów na drogach wymusił zastosowanie nowych rozwiązań, ponieważ coraz częściej dochodziło do stłuczek.
Zakup kierunkowskazu to niewielki wydatek, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, jak ważną funkcję pełni. To kierunkowskazy są sygnałem dla innych uczestników, jaki rodzaj manewru drogowego chcesz wykonać. Zjazd z ronda, zmiana pasu ruchu, skręt w boczną ulicę, wyprzedzanie innego pojazdu – można by tak wymieniać bez końca. Kierunkowskazy są warunkiem prawidłowej organizacji ruchu.
Na Ceneo.pl dostępne są kierunkowskazy boczne i przednie do różnych modeli auta. Filtry mieszczące się po lewej stronie ułatwią i przyspieszą wyszukanie właściwego kierunkowskazu. Wspólnie z Ceneo.pl zadbaj o bezpieczeństwo na drodze. Swoje i innych.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Marka

Model

Typ

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje