Kaski Rowerowe Kross

4,6 z 61813 opinii
Każdy zapalony rowerzysta przyzna, że bezpieczeństwo w tej dyscyplinie sportowej to podstawa. Fundamentalną rolę w spełnieniu tego warunku zapewnia amatorom dwóch kółek kask rowerowy, który niejednego ochronił przed utratą zdrowia, a nawet życia.
Aby dopilnować jakości i funkcjonalności przy wyborze odpowiedniego kasku, niekoniecznie musimy sugerować się ceną czy marką. Najistotniejszą kwestią jest tutaj rodzaj naszego sportowego przedsięwzięcia. Producenci prześcigają się w ofertach towarów służących do jazdy rekreacyjnej, miejskiej i wyczynowej. Na początek więc określmy oczekiwania wedle charakteru naszej aktywności.
Możemy wyróżnić kilka typów kasków: kaski MTB (najpopularniejszy ze względu na funkcjonalność), miejski (zaopatrzony w dodatkowe elementy odblaskowe), szosowy, typu „full face” (dla miłośników ekstremalnych wrażeń), typu „orzeszek” (który nie ogranicza pola widzenia). Ceneo.pl poleca kaski nie tylko znanych marek: Lazer, Uvex,Giro, Kellys, Axer, 4F, Abus, Alpina, Arkus, Bottari, Brenda, Brugi, B-Skin, Cannondale, Carrera, Cars, Chiba, Futura, Galaxy, Giant, Hamax, Kross, Likeabike, Limar i wiele innych.
Rowery i akcesoria
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Przeznaczenie
Rozmiar
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Wybieramy pełen strój na rower szosowy Poprzednie Następne
Strój na rower szosowy trudno pomylić z jakimkolwiek innym. Charakterystyczne obcisłe ubrania na dobre wpisane są w kulturę kolarską i nie sposób z nimi dyskutować. W wielu kręgach założenie innego rodzaju ubrań zakrawa o faux pas, dlatego podpowiadamy, jak nie popełnić wtopy. Jak ubrać się na rower szosowy? Oto przepis na pełen strój kolarski.
Jaki kask rowerowy wybrać? Kompleksowy poradnik nie tylko dla kolarzy Poprzednie Następne
Jaki kask rowerowy wybrać? Zobacz, jak dobrać kask rowerowy.
Kask na rower - podpowiadamy jak dobrać rozmiar i na co zwracać uwagę Poprzednie Następne
Kask jest podstawowym elementem wyposażenia każdego rowerzysty. Podczas ewentualnego upadku twarda skorupa ochroni głowę przed bardzo groźnymi urazami. Sprawdź, na co zwracać uwagę podczas zakupu nowego kasku.