Karmy dla kotów Pro Plan - Dorosłe

4,7 z 187315 opinii
Każdy właściciel kota pragnie dogodzić swojemu ulubieńcowi. Nic więc dziwnego, że sięga on po wysokojakościowe karmy dla kotów. Jak powszechnie wiadomo, prawidłowe, zbilansowane żywienie ma ogromny wpływ na kondycję i sprawność pupila. Dlatego też wybór najlepszych karm dla kotów jest kwestią niezwykle istotną. Składniki karm dla kotów są niezwykle starannie dobierane i selekcjonowane pod względem jakości oraz zawartości substancji odżywczych, po to, aby dostarczyć kotu wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów, których potrzebuje on do prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Karmy dla kotów dostępne są w rozmaitych połączeniach smakowych, tak, aby każdy właściciel mógł wybrać smak, który najbardziej przypadnie do gustu jego ulubieńcowi. Smak karmy to jednak nie wszystko. Karmy dla kotów można podzielić również ze względu na ich konsystencję. W tej kategorii dostępne są one w formie suchej oraz mokrej. Z całą pewnością każdy właściciel kota zdaje sobie sprawę, że karmy dla kotów powinny być wybierane z uwzględnieniem wieku pupila. Dlatego wśród karm dla kotów można wyróżnić te dedykowane dla kociąt, kotów dorosłych czy seniorów. Oprócz tego właściciel kota może zaopatrzyć się w specjalistyczny pokarm dla kotów rasowych lub w karmę dietetyczną.
Karmy dla kotów
41
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Wiek:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Wiek
Typ
Rasa
Smak
Wielkość opakowania
Rodzaj opakowania
Liczba sztuk w zestawie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Kot nie chce jeść? Jak sobie radzić z brakiem apetytu u kota? Poprzednie Następne
Twój kot nie chce jeść albo mało je? Dowiedz się, jakie są przyczyny braku apetytu u kotów. Sprawdź, jak pobudzić apetyt u kota.
Tauryna dla kota. Co to jest i jak ważna jest dla organizmu kota? Poprzednie Następne
Tauryna jest jednym z aminokwasów, który musi być dostarczany kotom wraz z pożywieniem. Jego niedobór jest groźny dla zdrowia i życia mruczków. Zastanawiasz się, jak zapobiegać niedoborowi tauryny u kota? Dowiedz się, ile tauryny potrzebuje mruczek, jakie są objawy niedoboru tauryny i jak ją podawać kotom.
Jaka karma dla kota? Rodzaje karm dla kotów Poprzednie Następne
Sprawdź, jaka karma dla kota jest najlepsza, jakie proporcje między suchą a mokrą karmą są najlepsze dla kota i ile razy dziennie karmić kota.

Karmy dla kotów - opinie