Karabinki i pistolety ASG - Karabiny - najtańsze oferty

4,7 z 152676 opinii
Imprezy terenowe wykorzystujące repliki broni palnej stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. W szczególności młodsze pokolenia regularnie spędzają czas ze znajomymi podczas tzw. rozgrywek paintballowych lub właśnie ASG (z ang. Air Soft Gun). Pod okiem instruktorów wszyscy uczestnicy tego typu aktywności mają zagwarantowane odpowiednie wyposażenie oraz określone scenariusze rozgrywek.
Karabinki i pistolety ASG to bardzo wysokiej jakości repliki prawdziwej broni palnej, w których jako amunicję wykorzystuje się plastikowe kulki o średnicy od 6 do 8 milimetrów. Rozgrywki ASG swoją popularnością dorównują rozgrywkom paintballowym, a dzięki wysokiemu stopniowi odwzorowania broni sprawiają, że tego typu rozgrywki potrafią wyjątkowo ekscytujące.
W przypływie adrenaliny pamiętajmy jednak, aby zawsze zatroszczyć się o nasze bezpieczeństwo i w tego typu rozgrywkach zawsze uczestniczyć w odpowiednim stroju, kaskach oraz maskach ochronnych (również dostępne w ofercie CENEO.pl). Wówczas każda rozgrywka ASG z przyjaciółmi będzie wspaniałym przeżyciem.
Air Soft Gun ASG
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Cena:
Rodzaj:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Zasilanie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie Poprzednie Następne
Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.
Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne
Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.
Przegląd efektownej broni typu air soft gun Poprzednie Następne
Gry z bronią ASG to fantastyczna rozrywka, która potrafi doskonale zintegrować daną grupę, jednocześnie dostarczając niepowtarzalnej zabawy. Jeśli nigdy nie mieliście okazji uczestniczyć w tego typu grach, naprawdę warto spróbować.

Karabinki i pistolety ASG - opinie