Kamery internetowe Creative

4,48 z 44477 opinii
Laptopy i tablety w większości przypadków kamerę internetową mają już wbudowaną. Stała się ona bowiem standardowym wyposażeniem sprzętu komputerowego, umożliwiającym prowadzenie wideokonferencji oraz rozmowy na Skype. Jeśli zaś chcemy rozbudować o kamerkę internetową nasz stacjonarny komputer, producenci oferują nam dziesiątki modeli. Na który się zdecydować?
Przy zakupie kamery internetowej należy zwrócić uwagę na takie jej cechy jak: obiektyw, matryca, rozdzielczość, prędkość obrazu oraz podłączenie samego urządzenia.
Jednym z najważniejszych parametrów kamery internetowej jest rozdzielczość. Do prowadzenie rozmów i konferencji wystarczy nam 640x480 pikseli. Natomiast jeśli chcemy dodatkowo np. nagrywać filmiki, powinniśmy zdecydować się na kamerę oferującą nagrywanie w HD lub Full HD. Pamiętajmy przy tym, że im wyższa rozdzielczość, tym wydajniejszy powinien być komputer, a łącze internetowe dość szybkie.
Ceneo.pl oferuje kilkaset modeli kamer internetowych. W asortymencie mamy urządzenia takich producentów jak 4World, Media-Tech, D-Link, Logitech i Tracer. Aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę na dany model, skorzystaj z filtra ceny, dzięki któremu posegregujesz wszystkie produkty w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rozdzielczość nagrywania

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Kamery internetowe - opinie

Promowany produkt
Epson L382 (C11CF43402) 4,58 / 5 20 głosów 17 opinii
  • Druk dwustronny: Posiada
  • Rozdzielczość druku mono: 5760x1440dpi
  • Rozdzielczość druku kolor: 5760x1440dpi
Producent: Creative Usuń wybrane filtry