Kalkulatory naukowe

4,5 z 47000 opinii

Kalkulatory naukowe wspomagają wykonywanie trudnych i skomplikowanych obliczeń matematycznych czy funkcji statystycznych, których nie wykona tradycyjny kalkulator. Ilość dostępnych rozbudowanych funkcji jest zależna od modelu i waha się od kilku do nawet kilkudziesięciu funkcji. Całki, macierze, logarytmy, trygonometria i wiele więcej. Sprawdź dostępne produkty w kategorii kalkulatory naukowe.

Kalkulatory naukowe w służbie skomplikowanych obliczeń

Kalkulatory naukowe służą pomocą do wykonywania skomplikowanych obliczeń matematycznych, jak również funkcji statystycznych, których nie wykona tradycyjny kalkulator. Najczęściej będą zasilane bateriami "paluszkami" (AA lub AAA) lub baterią słoneczną. Wielofunkcjonalność i przejrzysta prezencja danych, możliwa jest dzięki zastosowaniu minimum dwuliniowych wyświetlaczy (a często i większych). Wśród dostępnych na rynku kalkulatorów naukowych, warto zwrócić uwagę na marki Casio, Citizen czy Vector. Kalkulatory naukowe posiadają wiele opcji wspomagających liczenie zaawansowanych formuł i wzorów matematycznych. Dzięki wbudowanym funkcjom, kalkulatory naukowe pozwalają na działania na ułamkach zwykłych, działania trygonometryczne, analizy regresji, obliczenia odchyleń standardowych, funkcje hiperboliczne, sześciany i potęgi o dowolnym wykładniku, logarytmy dziesiętne i naturalne, konwersję między systemem dziesiętnym a sześćdziesiętnym, całki, macierze, pierwiastki, procenty, silnię, zamiany współrzędnych prostokątnych czy posiadają funkcje statystyczne, takie jak generacja liczby losowej, kombinacje, permutacje, regresję czy wariacje. Wszystko zależne od poszczególne modelu.

Sprzęt biurowy
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Rodzaj:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Niszczarka do dokumentów: ranking Poprzednie Następne
Prace biurowe mają to do siebie, że generują wiele dokumentów, które po jakimś czasie są niepotrzebne. Wyrzucenie do kosza kartek zawierających ważne dane nie jest szczególnie dobrym posunięciem, dlatego trzeba je w jakiś sposób zniszczyć. Ręczne rwanie na dłuższą metę nie zdaje egzaminu, więc warto wesprzeć się niszczarką do dokumentów.
Ranking najlepszych niszczarek Poprzednie Następne
Poszukujesz niszczarki do biura i nie wiesz jaką wybrać? Na Ceneo znajdziesz najlepsze produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! Zrób najlepszą inwestycję w bezpieczeństwo - zapoznaj się z naszym rankingiem i kup najlepszą niszczarkę.

Kalkulatory - opinie

Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Naukowe
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Naukowe