Kalkulatory

4,5 z 42971 opinii
Na Ceneo znajduje się kilka setek kalkulatorów, w tym zarówno standardowe modele wykonujące podstawowe obliczenia jak i zaawansowane, wielofunkcyjne kalkulatory naukowe, a nawet urządzenia z drukarką, dzięki którym od razu możemy wydrukować wynik, przebieg i czas operacji. Kalkulatory pomogą w obliczeniach i wykreśleniach funkcji trygonometrycznych, całek czy macierzy zespolonych.
Matematyka jest królową nauk. Niestety jest to królowa raczej nielubiana przez większość uczniów i studentów. Z opresji na trudnym sprawdzianie czy egzaminie wyciągnie nas kalkulator. Następca liczydeł i abakusów, dostępny już za kilka złotych.
Kalkulatory przydadzą się również w niejednym biurze. Narzędzie pomocne w wykonywaniu obliczeń przyda się na pewno księgowym, statystykom czy ekonomistom. W wyborze odpowiedniego urządzenia możemy posłużyć się filtrami wyszukiwania, które pokażą nam jedynie wybranego producenta lub rodzaj kalkulatorów.
Jeśli szukasz innych produktów do swojego biura zachęcamy do odwiedzenia kategorii „Sprzęt biurowy” gdzie znaleźć można ponad 45000 różnych urządzeń, takich jak niszczarki, projektory, kserokopiarki, drukarki i wiele innych.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking najlepszych niszczarek Poprzednie Następne
Poszukujesz niszczarki do biura i nie wiesz jaką wybrać? Na Ceneo znajdziesz najlepsze produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! Zrób najlepszą inwestycję w bezpieczeństwo - zapoznaj się z naszym rankingiem i kup najlepszą niszczarkę.
Niszczarka do dokumentów: ranking Poprzednie Następne
Prace biurowe mają to do siebie, że generują wiele dokumentów, które po jakimś czasie są niepotrzebne. Wyrzucenie do kosza kartek zawierających ważne dane nie jest szczególnie dobrym posunięciem, dlatego trzeba je w jakiś sposób zniszczyć. Ręczne rwanie na dłuższą metę nie zdaje egzaminu, więc warto wesprzeć się niszczarką do dokumentów.

Kalkulatory - opinie

Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Kieszonkowe
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Kieszonkowe
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Kieszonkowe
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Z drukarką