Kalendarze roczne

4,7 z 68185 opinii
Na Ceneo znajdziemy ponad 3000 kalendarzy, w tym wydania archiwalne z poprzednich lat dla kolekcjonerów. Śmieszne, edukacyjne i bogate w ilustracje. Mogą stanowić doskonałą ozdobę na ścianę. Studenci mogą wybrać kalendarz z rokiem akademickim, w którym znajdą najważniejsze informacje na temat nadchodzących wydarzeń, a także miejsce na sporządzenie swoich notatki.
Obecnie najpopularniejszy na świecie kalendarz gregoriański obowiązuje od XVI wieku. Bazuje on na wersji kalendarza opracowanego jeszcze za czasów Juliusza Cezara. We współczesnej kulturze kalendarz pełni różnorodne funkcje. Pomaga nam organizować czas, znaleźć wszystkie święta i dni wolne, często również zawiera złotą myśl na każdy dzień.
Miłośników rysunkowego humoru na pewno zainteresują kalendarze z takimi postaciami jak Garfield czy Mikołajek, dzięki którym będą mogli zacząć każdy dzień od uśmiechu. Kalendarze pogrupowane są wg tematyki, którą prezentują, możemy znaleźć m.in. kalendarze religijne, szkolne, przyrodnicze oraz dla dzieci i młodzieży.
Kalendarze można też pogrupować ze względu na rodzaj. Najpopularniejsze to kalendarze ścienne, książkowe, trójdzielne, kieszonkowe i terminarze. W dzisiejszym świecie, w którym mamy dostęp do nieograniczonej ilości informacji, coraz łatwiej przegapić interesujące wydarzenie. Uratować nas może: kalendarz.

Kalendarze - Filtry

Tylko oferty

Cena

Wydawnictwo

Seria

Format

Tematyka

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 191