kabel 9 pin - Kable i taśmy

4,6 z 77156 opinii
Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii coraz częściej sprzęt komputerowy działa bezprzewodowo. Kable i taśmy jednak wciąż należą do użytecznych akcesoriów komputerowych, bez których w niektórych sytuacjach nie moglibyśmy się obyć. Przed zakupem kabli i taśm warto zapoznać się z danymi technicznymi dostępnymi w informacjach o produkcie. Zwróć również uwagę na długość kabla.
Wielu z nas codziennie korzysta z Internetu. Robisz to właśnie teraz. Połączenie z siecią jest możliwe dzięki kablom sieciowym, które podłączysz do routera lub komputera. Sygnał WiFi pozwala na bezprzewodowe połączenie, ale wśród ekspertów wciąż panuje przekonanie, że siła sygnału przy bezpośrednim podpięciu kabla do laptopa lub komputera jest mocniejsza. Na Ceneo.pl dostępne są wszystkie trzy rodzaje kabli sieciowych – niekranowy UTP, foliowany FTP i ekranowy STP.
Chciałbyś obejrzeć film zapisany na dysku lub dostępny online, ale masz mały ekran w laptopie? Kable HDMI pozwolą Ci cieszyć się obrazem HD na ekranie telewizora. Kable HDMI łączą dowolne urządzenia audio i video, na przykład konsole, laptopy, DVD, monitory, telewizory.
Wiele urządzeń nie jest w stanie funkcjonować bez kabli USB. Dzięki kablom USB podłączysz do komputera aparat, dysk zewnętrzny czy odtwarzacz mp4. Kable USB dają więc dostęp do zdjęć, muzyki, tekstów, filmów.
To jedynie wybrane przykłady produktów dostępnych w kategorii kable i taśmy. Razem z Ceneo.pl odszukasz również kable zasilające, kable głośnikowe, SATA… jednym słowem – wszystkie możliwe kable i taśmy. Kable i taśmy z całego świata – łączcie się!
Akcesoria komputerowe
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki kabel HDMI wybrać? Rodzaje kabli HDMI Poprzednie Następne
Jaki kabel HDMI wybrać do telewizora lub projektora? Informacje na temat standardów technologii HDMI pomogą ci w wyborze. Sprawdź, jakie są rodzaje kabli HDMI.
Port USB typu C. Jaki kabel wybrać? Poprzednie Następne
Za początki złącza USB uważa się 1996 rok, kiedy pojawiła się jego wersja oznaczona jako 1.0. Miała ona jednak wiele ograniczeń, dlatego dopiero w 1998 roku, po wprowadzeniu ulepszeń zaczęto stosować je na szeroką skalę. Obecnie USB jest powszechnie stosowane w komputerach, smartfonach, telewizorach, tabletach oraz prawie wszystkich peryferiach komputerowych. Jednym z najnowszych wynalazków jest port USB typu C. Dowiedz się czym on jest oraz w jakich telefonach możesz go znaleźć.
Przewodnik po popularnych portach stosowanych w urządzeniach elektronicznych  Poprzednie Następne
Producenci telewizorów i monitorów wprowadzają nowoczesne porty, które służą do połączenia z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak komputery, konsole czy cyfrowe dekodery. W tym przewodniku znajdziesz pełną charakterystykę najpopularniejszych złącz stosowanych w nowoczesnych urządzeniach.
Kiedy się przydaje kabel OTG? Poprzednie Następne
Kable OTG, które powszechnie znane są jako adaptery lub przejściówki USB, okazują się niezastąpione, zwłaszcza gdy korzystamy z urządzeń mobilnych. Sprawdź, co to jest OTG i jak wybrać odpowiedni kabel.
  • Rodzaj: Przejściówki i adaptery
  • Rodzaj: Przejściówki i adaptery
  • Rodzaj: Przejściówki i adaptery