Kable i przewody do konsol

4,56 z 50863 opinii

Konsole gier wideo od lat uczą, bawią, rozwijają umiejętności logicznego myślenia, trenują spostrzegawczość, refleks i zdolności manualne. Wystarczy podpiąć urządzenie do telewizora i już można zacząć zabawę. Znaczna część użytkowników nie zdaje sobie do końca sprawy, jak istotny jest sposób podłączenia konsoli do odbiornika. Rozróżniamy wiele typów kabli, którymi podpinane są nasze sprzęty. Ich rodzaj zależny jest od typu konsoli, telewizora, jak również rynku, na który przeznaczona jest konsola. Typ oraz jakość kabla ma niebagatelny wpły na jakość obrazu i dźwięku. Jednym z ograniczeń dla typu kabla, który możemy zastosować, jest typ odbiornika. Jeśli korzystamy z telewizora kineskopowego, wybór padnie na kabel Composite (znany również jako kable cinch). Jeśli nasz telewizor nie posiada wyjścia Composite, możemy zastosować kabel Scart (tzw. „euro”). W serwisie Ceneo bez trudu znajdziemy najlepszej jakości przejściówkę typu Composite-Scart. Obecnie standardem stają się telewizory oferujące obraz w jakości High Definition. Aby cieszyć się wysoką rozdzielczością obrazu, musimy zaopatrzyć się w odpowiedni kabel. Tutaj najpowszechniejszy jest kabel HDMI, który pozwoli na przesyłanie obrazu w rozdzielczości 1920x1080p wraz z cyfrowym dźwiękiem przestrzennym. Te i inne kable najwyższej jakości w najlepszej cenie znajdziemy w kategorii Kable i przewody do konsol.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Hama KONWENTER DO PS4/3/XBOX 5,00 / 5 2 głosy 2 opinie

Konwerter pozwala grać szybciej i dokładniej za pomocą myszki i klawiatury: zapewnia dużą reaktywność, zwłaszcza podczas grania w gry typu shooter. Instalacja Plug & Play dzięki optymalnym ustawieniom fabrycznym. Dostarczone oprogramowanie CD daje doskonały podgląd w ustawienia ...

Hama Kabel „Play and Charge” do kontrolera Sony PS3 Napisz opinię

Kabel przeznaczony do ładowania kontrolera PS3 umożliwiający równoczesne granie podczas ładowania. Kabel ""Play and Charge"" umożliwia również ładowanie Sony PSP. Długość kabla wynosi 1.8 metra.

Microsoft Xbox 360 component HD 5,00 / 5 4 głosy 1 opinia

Kabel komponentowy umożliwiający podłączenie konsoli Xbox 360 do telewizora lub odbiornika audio/wideo. Umożliwia wyświetlanie grafiki w wysokiej rozdzielczości 720p lub 1080i oraz przesyłanie dźwięku Dolby Digital Surround 5.1 za pomocą złącza komponentowego.

Microsoft Xbox 360 Hard Drive Transfer Cable (T3F-00012) 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Kabel do przesyłania danych do dysku twardego,Nie może być używany do przesyłania danych z jednego dysku twardego konsoli Xbox 360 S na inny dysk twardy konsoli Xbox 360.

Hama Kabel RCA Do PS2, 1.8m Napisz opinię

Wtyk multi AV 12-pin - wtyk 3xRCA. Umożliwia podłączenie konsoli PS2 do telewizora z gniazdami RCA. Również nadaje się do DVD. Pasuje do starego PlayStation i PSone. 2 wtyki Audio RCA (czerwony/biały) mogą być podłączone do stereo jak i wzmacniacza z gniazdami RCA (AUX). Może być ...

Sony PS3 HDMI Kabel (3M) 1,70 / 5 5 głosów 4 opinie

Najlepsza jakość cyfrowego obrazu i dźwięku w telewizorach obsługujących standard obrazu od HD Ready wzwyż, wyposażonych w interfejs HDMI.

SONY HDMI 3m Napisz opinię

Kabel HDMI o długości 3 m przeznaczony do podłączenia konsoli PlayStation 3 do telewizora.

Hama Kabel 2 w 1 do PSP Napisz opinię

Kabel przeznaczony do ładowania konsoli PSP przez port USB. Czas ładowania wynosi 3 godziny. Umożliwia transfer danych w dwie strony Sony PSP - PC.

Hama Kabel HDMI do Xbox Napisz opinię

Wysokiej jakości kabel HDMI High Speed Kabel do podłączenia konsoli do TV lub tunera AV, umożliwia transfer sygnału 3D (film/gra) o maksymalnej rozdzielczości do 4096 x 2160p, prędkość transferu 10.2 Gbit/s . Posiada ekranowanie trzykierunkowe. Kabel zakończony pozłacanymi wtykami, ...

Trust GXT 730 HDMI 21082 Napisz opinię

Trust GXT 730 HDMI Cable for PlayStation 4 & Xbox One

Big Ben Kabel PSP-PC USB2 Napisz opinię

Kabel pozwalający na podłączenie konsoli do PC korzystając z gniazda USB.Nazwa: Zwijany kabel USB do Połączenia PC z Sony PortableProducent: BigBenDystrybutor: IQ PublishingPrzedział wiekowy: 5-7 lat, 8-11 lat, 12-14 lat, 15+ latPłeć: chłopiec / dziewczynkaNośnik: inneLiczba nośników: ...

Wysokiej jakości kabel HDMI Brooklyn do konsol PlayStation 3, Xbox360, 2 m, pozłacany Napisz opinię

Kabel wysokiej jakości HDMI kategorii 1.3b, z 2 złączami Obsługuje rozdzielczość do 1440p; prędkość transmisji danych do 10,2 GB na sekundę oraz formaty audio aż do Dolby Digital 7.1. Pozłacane powierzchnie stykowe minimalizują potencjalną utratę jakości sygnału. Wewnętrzny przewód ...

Hama Zestaw ładujący do kontrolera Xbox One Napisz opinię

Opis producenta Zestaw do aktywnego ładowania kontrolera Xbox OneBardzo długi kabel umożliwiający komfortowe, jednoczesne ładowanie oraz granieDługość kabla: 3 mAkumulator kompatybilny również

Gioteck Kabel do ładowania XC-1 Play and Charge Napisz opinię

Kabel zasilający USB XC-1 przeznaczony do ładowania kontrolera Sony PlayStation 3. Kabel wyposażony jest w światełko informujące o stanie naładowania kontrolera. Styki wykonane z 24-karatowego złota.

Speed Link FLEX-3 PS3 Napisz opinię

Kabel High Speed HDMI® Cable dostarcza nie tylko obraz i dźwięk o doskonałej jakości nawet w najwyższych rozdzielczościach do 4k × 2k, ale przesyła także trójwymiarowy obraz do telewizorów 3D.

Hama Kabel optyczny ODT High quality Napisz opinię

Hama Kabel Optyczny Toslink HQ do Konsoli Sony PS4 2,5m

KABEL HDMI - DVI 2M 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Kabel HDMI - DVIKabel pozwala na połączenie komputera z telewizorem TFTPrędkość przesyłu danych do 5 Gb/sNajnowsza wersja standardu HDMI 1.3bKońcówki: wtyk HDMI (19 pin) - wtyk DVI (dualLink 24+1)Długość: 2 m.