Jogurty kefiry i desery mleczne

4,6 z 42003 opinii
Panuje przekonanie, że zdrowa żywność musi być pozbawiona smaku i monotonna. Nieprawda! Zdrowe produkty spożywcze mogą być ucztą dla podniebienia. Takimi produktami są jogurty, kefiry i desery mleczne. Dlatego warto włączyć je do codziennej diety.
Jogurty mają wiele właściwości, z których na co dzień nie zdajemy sobie sprawy. Są bogate w witaminy B2 i B12 zwiększające odporność, zmniejszające stres i wspomagające trawienie. Poza witaminami zawierają również: potas odpowiedzialny za prawidłowe ciśnienie krwi i pracę nerek, magnez wspomagający pracę mięśni i serca, poprawiający pamięć i koncentrację oraz fosfor istotny dla mineralizacji kości i zębów. Jogurty i kefiry są idealnym posiłkiem dla osób cierpiących między innymi na dolegliwości jelitowe, nadciśnienie i skurcze mięśni.
Poza wartościami odżywczymi dużym plusem jogurtów, kefirów i deserów mlecznych jest po prostu ich niepowtarzalny smak. W ofercie Ceneo.pl dostępne są jogurty naturalne, jogurty owocowe, jogurty z ziarnami i jogurty z kawałkami owoców. Jogurty, kefiry i desery mleczne to lekki, ale zarazem pożywny posiłek, idealny zwłaszcza upalnym latem. Orzeźwienie zapewnią przede wszystkim jogurty do picia.
Uzupełnienie diety o jogurty, kefiry i desery mleczne wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie organizmu oraz samopoczucie. Dołącz razem z Ceneo.pl do jogurtowych maniaków!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Jogurty kefiry i desery mleczne - opinie