Język niemiecki - beata pawlikowska

4,7 z 78625 opinii
Nie od dziś wiadomo, że znajomość języków obcych to podstawa sukcesu. Nowożytny język obcy stanowi nie tylko przepustkę do lepszej pracy zawodowej, ale pozwala także znacznie swobodniej poruszać się po świecie, a tym samym poznawać inne kultury oraz zwyczaje. Władanie językami to nieodzowny znak rozpoznawczy podróżników oraz ludzi zafascynowanych światem.

Jednym z najpopularniejszych języków, zarówno pod katem biznesowym, jak i turystyczno-hobbystycznym, jest język naszych zachodnich sąsiadów. Język niemiecki dzięki swojej specyficznej melodyjności oraz łatwej gramatyce jest łatwy do przyswojenia. Wystarczy mieć pod ręką odpowiednie repetytorium z gramatyki oraz słownik.

Na Ceneo.pl prezentujemy bogaty wybór pomocy naukowych do nauki języka niemieckiego. W naszej ofercie można znaleźć intuicyjne samouczki, przejrzyste bryki gramatyczne oraz zeszyty ćwiczeń i podręczniki wraz z płytami CD. Korzystając z widocznego po lewej stronie panelu można bez trudu wybrać autora, tytuł, serię czy poziom zaawansowania poszukiwanej książki.
Nauka języków obcych
Tylko oferty
Cena
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
Ilość stron
Okładka
Zestaw
Seria
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
ROzMÓWKI NIEMIECKI 4,9 / 5 8 opinii / Zadaj pytanie
  • Seria: ROZMÓWKI BEATY PAWLIKOWSKIEJ
  • Autor: Beata Pawlikowska
  • Wydawnictwo: G+J GRUNER + JAHR
Inspirierendes Deutsch 3,5 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie
  • Autor: Pawlikowska Beata
  • Wydawnictwo: Cztery Głowy
  • Rok wydania: 2013