Sklep Decathlon - Jeździectwo

4,6 z 45820 opinii
Konie towarzyszą człowiekowi od wielu wieków. Dawniej były wykorzystywane głównie jako zwierzęta pociągowe, pomagały w pracy na roli, służyły jako środek transportu. Obecnie ich prace przejęły wyspecjalizowane maszyny. Dzięki temu zaczęliśmy doceniać piękno i dostojeństwo tych zwierząt, o których napisano w Koranie: „Bóg zaczerpnął garść wiatru południowego i dmuchnął na niego swoim oddechem i tak stworzył konia arabskiego”.
Jest wiele dyscyplin sportowych – indywidualnych, zespołowych, siłowych, wytrzymałościowych. Miłośnicy sportu i zwierząt mogą połączyć swoje dwie pasje w jeździectwie. Jeździectwo pozwala nam uciec od hałasu i szarości miasta. Z dala od cywilizacji możemy podziwiać piękno przyrody. Niesieni na grzbiecie konia możemy się poczuć naprawdę wolni.
Jeździectwo wymaga odpowiedniego ekwipunku dla jeźdźca. Nie możemy jednak zapominać o naszym czteronogim towarzyszu. Powinniśmy zadbać o odpowiednią dietę dla naszego konia – podstawowy pokarm i odżywki z witaminami. Ważna jest również odpowiednia higiena, która uchroni konia przed chorobami. Na Ceneo.pl znajdziecie elementy wyposażenia dla jeźdźca i konia.
Po zaopatrzeniu się w niezbędne produkty można usiąść w siodle i razem z naszym towarzyszem ruszyć na podbój świata.
Decathlon
Decathlon
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje