Jajowary

4,5 z 110602 opinii
Osoby, które często i chętnie spożywają jajka (na przykład sportowcy), duże rodzinę jak również posiadacze punktów i lokali gastronomicznych mogą być zainteresowani kupnem jajowarów. Urządzenia dostępne w tej kategorii umożliwiają szybkie i proste przygotowanie kilku jajek jednocześnie. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru, warto przyjrzeć się bliżej kilku najważniejszym parametrom jajowarów, aby uzyskać pewność, że produkty te są skuteczne i ekonomiczne. Na pewno nie zaszkodzi sprawdzić mocy urządzenia. Jajowary mają zazwyczaj moc na poziomie maksymalnie 40 Wattów. Oczywiście, im wyższy jest ten parametr, tym szybciej ugotują się jajka. Ilość jajek, które możemy przygotować za jednym razem również jest zróżnicowana i wynosi zazwyczaj od 4 do 8 sztuk. Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na produkty wyposażone w regulację temperatury. Bardziej zaawansowane technologicznie jajowary mają również tacki służące do przygotowania omletu. Praktycznym rozwiązaniem jest sygnał dźwiękowy, który sygnalizuje zakończenie pracy urządzenia. Wyjmowana podstawka oraz zwijany przewód sprawiają, że korzystanie z tego rodzaju asortymentu jest komfortowe.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Liczba jaj

Moc

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Proste i szybkie przepisy z kuchenki mikrofalowej Poprzednie Następne

Proste i szybkie przepisy z kuchenki mikrofalowej

Nie masz dużo czasu, bądź nie lubisz przebywać w kuchni? W naszym artykule mamy, specjalnie dla Ciebie, przepisy na proste i szybkie potrawy, które możesz przyrządzić w kuchence mikrofalowej. Od dziś gotowanie nigdy nie będzie wydawać się Ci tajemnicą dla wybranych!

Najlepsze roboty kuchenne - Ranking top 10 modeli Poprzednie Następne

Najlepsze roboty kuchenne - Ranking top 10 modeli

Przygotowywanie dobrego posiłku nie oznacza wielu godzin spędzonych w kuchni. Wyposażenie swojego domu w robota kuchennego pozwoli Ci wzbogacić menu o nowe potrawy a przy okazji oszczędzi twój czas. Zpoznaj się z rankingiem robotów kuchennych od Ceneo.pl

Najlepsze kuchenki mikrofalowe do zabudowy - Ranking Poprzednie Następne

Najlepsze kuchenki mikrofalowe do zabudowy - Ranking

Mikrofalówki kojarzą się z odgrzewaniem wczorajszego obiadu. Nowoczesne kuchenki mikrofalowe do zabudowy mają wiele funkcji, dzięki którym łatwo przygotujesz pyszne danie. Jeżeli masz w planach zakup kuchenki mikrofalowej do zabudowy, sprawdź najnowszy ranking Ceneo.pl.

Najlepsze blendery do 200zł Poprzednie Następne

Najlepsze blendery do 200zł

W przypadku urządzeń kuchennych często wyższa cena odpowiada dobrej jakości, ale te tańsze blendery, za które zapłacimy nie więcej niż 200 zł, też mogą być całkiem niezłe i służyć nam przez długie lata - sprawdź najlepsze blendery do 200 zł

Ekspresy do kawy, które nie zrujnują Twojego portfela Poprzednie Następne

Ekspresy do kawy, które nie zrujnują Twojego portfela

Niestety, nie zawsze znajdziecie w pobliżu dobrą kawiarnię, a wasz portfel podpowiada, że ekspres ciśnieniowy za trzy tysiące złotych to fatalny pomysł. W takiej sytuacji warto więc zainteresować się trochę tańszym sprzętem… takim do dwustu złotych.

Jajowary - opinie