Instrukcje i znaki BHP Kenlight

4,5 z 47000 opinii
Instrukcje i znaki BHP dostępne w tej kategorii to niezbędne akcesoria, które są bardzo pomocne w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy. Instrukcje i znaki BHP pozwalają na poprawę jakości ochrony pracy i utrzymania zagrożeń pod kontrolą zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Instrukcje i znaki BHP znajdują się w ofercie kilkunastu producentów oferujących artykuły BHP. Można tutaj wymienić na przykład Topdesign, Reo Amos, Blomus czy Bhpex. Produkty dostępne w tej kategorii dostępne są w różnych formatach. Często wykonane są one na twardej płycie PCV. Ten wytrzymały materiał powoduje, że asortyment z niego wykonany jest niezwykle wytrzymały. Instrukcje i znaki BHP posiadają niekiedy nadruki fotoluminescencyjne, dzięki czemu ich tabliczki są widoczne z dużej odległości. Instrukcje i znaki BHP ostrzegają przed rozmaitymi zagrożeniami, dzięki czemu są one niezwykle uniwersalnymi akcesoriami niezbędnymi w naprawdę wielu zakładach pracy. Korzystając z opcji filtrowania znajdujących się z lewej strony kategorii można w szybki sposób odnaleźć produkty, które spełniają określone wytyczne co do ceny czy producenta.
Artykuły BHP
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaka gaśnica do samochodu? Poprzednie Następne
Sprawdź, co na temat gąśnicy samochodowej mówią przepisy i jaka gaśnica do samochodu naprawdę się sprawdzi, gdy będzie taka potrzeba.
Modne kolorowe maseczki streetwear. Gdzie kupić oryginalną maseczkę na twarz? Poprzednie Następne
W związku z profilaktyką COVID-19 w Polsce obowiązuje nakaz zakrywania nosa oraz ust w przestrzeniach publicznych. Na ulicach można spotkać osoby, które w tym celu używają szalików, inni zaś sięgają po maseczki chirurgiczne jednorazowego użytku. Opcją, na którą decyduje się coraz więcej osób są maseczki streetwear do stosowania wielorazowego. To rozwiązanie może być nie tylko wygodne, ale i stylowe. Poznaj najmodniejsze modele kolorowych maseczek wielorazowych!
Maska lakiernicza. Jak działa? Przed czym chroni? Poprzednie Następne
Kiedy warto założyć maskę lakierniczą? Zobacz, przed czym chronią maski lakiernicze i jaki rodzaj wybrać.
Rękawiczki gumowe. Przed czym chronią? Jakie kupić? Poprzednie Następne
Rękawiczki gumowe są bardzo przydatne w domu. Zobacz, kiedy sięgać po rękawiczki gumowe i przed czym mogą cię uchronić.
Jaki kombinezon ochronny kupić? Poprzednie Następne
Kombinezon ochronny ochroni przed szkodliwą substancją całe ciało. Sprawdź, jakie są typy kombinezonów ochronnych i jaki wybrać.
Jaka odzież robocza do pracy w ogrodzie? Poprzednie Następne
Pielęgnacja ogrodu to brudna i ciężka robota – przekopywanie grządek i rabat, przycinanie drzewek czy wreszcie koszenie trawnika. Podczas wykonywania tych wszystkich czynności możesz się nieźle ubrudzić czy nawet skaleczyć. Dlatego zanim ruszysz do pracy w ogrodzie, postaw na solidną odzież roboczą. Jaki ubiór sprawdzi się podczas pracy na zewnątrz?
Rękawice robocze zimowe: jak chronić dłonie przed mrozem? Poprzednie Następne
Jak chronić dłonie przed mrozem podczas pracy w ogrodzie czy warsztacie? Zobacz, jak wybrać rękawice robocze zimowe.
Ubrania robocze, które przetrwają wszystko. Jakie kupić? Poprzednie Następne
Ty też majsterkujesz w starych dżinsach i podartym podkoszulku? To błąd! Problem wcale nie tkwi w twoim wyglądzie, chociaż ten ma znaczenie – w tym przypadku musisz przede wszystkim zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo. Ubranie robocze ma zapewnić ci swobodę ruchów i zabezpieczać skórę oraz chronić przed trwałymi zabrudzeniami. Na jakie ubrania robocze należy zatem postawić?