Inhalatory i akcesoria {FilterValues:Skład zestawu;- } - Białe

4,7 z 617619 opinii
Inhalacje są nieinwazyjną metodą leczenia oraz zapobieganiu wielu schorzeń układu oddechowego. Przeprowadza się ja przy użyciu inhalatorów i akcesoriów. Dzięki nim możliwe jest wdychanie pary wodnej, areozoli oraz roztworów leków. Inhalacje mogą wspomagać leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych takich jak na przykład astma, infekcja płuc, alergie czy mukowiscydozy. Inhalatory i akcesoria wykorzystywane mogą być przez osoby przebywające przez długi czas w nadmiernie zanieczyszczonych przez kurz, dym papierosowy czy spaliny pomieszczeniach. Inhalatory i akcesoria przydadzą się osobom, które na co dzień nadwyrężają struny głosowe. Do tej grupy zaliczyć można na przykład nauczycieli, lekarzy czy wykładowców. Dzięki inhalatorom i akcesoriom preparat leczniczy dostaje się bezpośrednio do dróg oddechowych, na które powinien oddziaływać. Największą zaletą tej metody jest szybsze działanie leków oraz zminimalizowanie występowania niepożądanych skutków ubocznych. Stosowanie inhalatorów i akcesoriów pozwala na zmniejszenie ilości leków w porównaniu z innymi metodami dawkowania (doustne lub dożylne).
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Kolor:
Tylko oferty
Cena
Producent
Zasilanie
Skład zestawu
Kolor
Typ
Tryb pracy
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking najlepszych nebulizatorów 2019 Poprzednie Następne
Zadbaj o swoje zdrowie - kup nebulizator najlepszej klasy! Inhalatory oraz nebulizatory są idealne dla osób, które cierpią z powodu schorzeń układu oddechowego. Na Ceneo znajdziesz ranking najlepszych nebulizatorów, rekomendowanych przez lekarzy.
Inhalator i nebulizator – czym się różnią? Poprzednie Następne
Jesień sprzyja schorzeniom układu oddechowego. Nie wszystkie dolegliwości trzeba leczyć przyjmując leki doustnie. Inhalacje umożliwiają przedostanie się leku zawieszonego w aerozolu dokładnie tam, gdzie ma działać – do układu oddechowego. Sprawdź, czym się różni inhalator od nebulizatora, które urządzenie jest najlepsze i w jakich chorobach nebulizacja jest wskazana.

Inhalatory i akcesoria - opinie

Produkt promowany
  • Rodzaj: Inhalatory dla całej rodziny