Impregnaty do sprzętu turystycznego

4,6 z 30162 opinii
Namioty, kurtki, plecaki, outdoorowe kurtki, torby na aparaty fotograficzne… Impregnaty, które znajdziesz na Ceneo.pl wyczyszczą i zabezpieczą przed przemakaniem twój turystyczny sprzęt.

Dlaczego warto zainwestować w tego typu środki? Impregnacja może znacząco przedłużyć okres korzystania ze sprzętu sportowego, optymalizuje jego działanie i wodoodporność.

Nasza porównywarka oferuje kilkaset środków, które możemy używać na różnego rodzaju materiałach naturalnych i syntetycznych, takich jak bawełna, nylon, poliester, wełna, mikrofibra. Nadają się do impregnacji tkanin powlekanych poliuretanem, neoprenem lub polichlorkiem winylu i używanych w ciężkich warunkach. Specjalne impregnaty do odzieży zaś poprawiają elastyczność ubrań i zapobiegają ich żółknięciu i blaknięciu.

Większość impregnatów występuje w formie sprayu. Jak je stosować? Sprzęt lub ubranie należy najpierw oczyścić (np. wyprać w specjalnym do tego przeznaczonym środku), a następnie dokładnie rozprowadzić. Każdy ze sprzedawanych u nas środków wyposażony jest w instrukcję, która dokładnie wytłumaczy, jak z danego środka korzystać.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje