Hulajnogi - Kierownica 100-110 cm

4,6 z 36090 opinii
Hulajnoga to nie tylko świetna zabawa i wbrew pozorom nie jest to rozrywka zarezerwowana tylko dla dzieci. Na rynku znajdziecie wiele rodzajów tego sprzętu: od rekreacyjnego po wyczynowy, do freestyle'u i transportowy. Czym kierować się podczas zakupu? Przede wszystkim naszymi potrzebami. Zastanówmy się, czy hulajnoga ma posłużyć nam czy naszemu dziecku i do jakiej aktywności jest nam niezbędna. Następnym krokiem jest sprawdzenie czy posiada ona regulowaną wysokość, czy jest składana, jaka jest maksymalna waga użytkownika, z czego wykonane są kółka i czy łożyska mają opcję wymiany.
Hulajnogi wyczynowe i do freestyle'u służą do wykonywania ewolucji i trików. Tutaj zwróć uwagę na jej wytrzymałość. Wszelkie wygibasy mocno obciążają sprzęt (spawy, ster, metalowe części), a koła nie posiadają amortyzacji. Dlatego musimy mieć pewność, że sprzęt jest stabilny, dobrze złożony i bezpieczny.
W przypadku hulajnogi transportowej, która zwykle jest większa i posiada duże koła, zwróćmy uwagę na dobrą regulację wysokości, materiał z jakiego wykonane są kółka (lepiej sprawdzą się gumowe, które mają lepszą przyczepność).
Na Ceneo.pl znajdziesz bogatą ofertę hulajnóg różnego typu w atrakcyjnych cenach. Oferujemy sprzęt znanych i cenionych marek takich jak: Razor, Axer, Spokey, Trikke, SMJ.

Wybierz Hulajnogi

Tylko oferty

Cena

Producent

Maksymalna waga użytkownika

Wysokość kierownicy

$$_Usuń filtr

Hamulec

Przeznaczenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Wysokość kierownicy: 100-110 cm Usuń wybrane filtry
Smj Nl-900-250/215 3,8 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Łożyska: ABEC 9
  • Wysokość kierownicy: 100-110 cm
Smj Nl 900 250 215 Niebieski Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Łożyska: ABEC 7
  • Wysokość kierownicy: 100-110 cm
;