Higiena psów

4,6 z 126559 opinii
Regularne dbanie o higienę psów sprawia, że nasi czworonożni przyjaciele cieszą się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i wyglądem. Wśród asortymentu dostępnego w tej kategorii znaleźć można wiele preparatów, które pomagają w szczotkowaniu, czyszczeniu zębów czy pielęgnacji sierści. Oczywiście im bardziej wymagająca jest dana rasa, tym więcej czasu i energii należy poświęcić na właściwą higienę psów. Nie warto zaniedbywać tych czynności, ponieważ może to prowadzić do chorób czy powikłań, które są uciążliwe i kosztowne, jeśli chodzi o ich leczenie. Higiena psów związana jest często z pielęgnacją sierści. Redukcja linienia, pozbywanie się martwych włosów oraz podszerstka jest o wiele łatwiejsze, jeżeli posługujemy się specjalnymi szczotkami oraz grzebieniami. Zostały one zaprojektowane w ten sposób, aby łatwo docierać nawet pod sierść okrywową. Samo czyszczenie tych środków do higieny psów jest proste – wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Skuteczne zwalczanie pcheł, kleszczy i wszy jest również ważnym elementem dbania o naszego czworonoga Warto sięgnąć po specjalistyczne preparaty, które są skuteczne, ale jednocześnie nietoksyczne dla pupila.

Filtry

Tylko produkty z ofertami
promocyjnymi

$$_Usuń filtr

Cena

Producent

Rodzaj

Liczba sztuk w zestawie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze zabawki dla psa. Jakie wybrać? Poprzednie Następne

Najlepsze zabawki dla psa. Jakie wybrać?

Istnieje kilka czynników, które powinniśmy uwzględnić, wybierając zabawki dla psa. Pierwszy to wiek czworonoga – dla szczeniaka, czy psa starszego powinniśmy wybrać gadżety z miękkich materiałów, które nie uszkodzą ich zębów.

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży? Poprzednie Następne

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży?

Podróż z psem wymaga od jego właścicieli odpowiedniego przygotowania. Jeśli wybieramy się w długą trasę bezsprzecznie powinniśmy pomyśleć o komforcie i bezpieczeństwie naszego pupila.

Jak biegać z psem? Poprzednie Następne

Jak biegać z psem?

Dowiedź się, jak przygotować psa do treningu biegowego oraz jakie akcesoria powinieneś ze sobą zabrać.

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców Poprzednie Następne

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców

Opinie na temat wyprowadzania psów bez kagańców w miejscach i środkach transportu publicznego są podzielone. Najlepiej jednak przyjrzeć się przepisom prawa miejscowego regulującym tę kwestię. A jeśli już zamierzamy kaganiec kupić, to jaki? Sprawdź.

Jak wybrać smycz dla psa Poprzednie Następne

Jak wybrać smycz dla psa

Smycz to nie tylko kawałek sznurka, ale i ważny elementem treningów. Pomaga w nauce posłuszeństwa wobec właściciela oraz zapewnia bezpieczeństwo zwierzęciu, innym pupilom i ludziom, właścicielom. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów smycz, jednak która jest najlepsza dla mojego psa? Sprawdź czym kierować się podczas wyboru smyczy oraz jakie są wymogi prawne dotyczące wyprowadzania psa.

Tylko oferty: Promocje Usuń wybrane filtry
;