Higiena psów Iv San Bernard

4,6 z 126733 opinii
Regularne dbanie o higienę psów sprawia, że nasi czworonożni przyjaciele cieszą się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i wyglądem. Wśród asortymentu dostępnego w tej kategorii znaleźć można wiele preparatów, które pomagają w szczotkowaniu, czyszczeniu zębów czy pielęgnacji sierści. Oczywiście im bardziej wymagająca jest dana rasa, tym więcej czasu i energii należy poświęcić na właściwą higienę psów. Nie warto zaniedbywać tych czynności, ponieważ może to prowadzić do chorób czy powikłań, które są uciążliwe i kosztowne, jeśli chodzi o ich leczenie. Higiena psów związana jest często z pielęgnacją sierści. Redukcja linienia, pozbywanie się martwych włosów oraz podszerstka jest o wiele łatwiejsze, jeżeli posługujemy się specjalnymi szczotkami oraz grzebieniami. Zostały one zaprojektowane w ten sposób, aby łatwo docierać nawet pod sierść okrywową. Samo czyszczenie tych środków do higieny psów jest proste – wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Skuteczne zwalczanie pcheł, kleszczy i wszy jest również ważnym elementem dbania o naszego czworonoga Warto sięgnąć po specjalistyczne preparaty, które są skuteczne, ale jednocześnie nietoksyczne dla pupila.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać? Poprzednie Następne

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać?

Zastanawiasz się, jaką obrożę lub szelki należy kupić swojemu pupilowi? Niestety nie ma uniwersalnego sprzętu. Bardzo dużo zależy od wielkości i charakteru zwierzaka. W tym artykule znajdziesz cenne wskazówki, czym kierować się kupując szelki lub obrożę dla psa.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Jak biegać z psem? Poprzednie Następne

Jak biegać z psem?

Dowiedź się, jak przygotować psa do treningu biegowego oraz jakie akcesoria powinieneś ze sobą zabrać.

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców Poprzednie Następne

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców

Opinie na temat wyprowadzania psów bez kagańców w miejscach i środkach transportu publicznego są podzielone. Najlepiej jednak przyjrzeć się przepisom prawa miejscowego regulującym tę kwestię. A jeśli już zamierzamy kaganiec kupić, to jaki? Sprawdź.

Jak wybrać smycz dla psa Poprzednie Następne

Jak wybrać smycz dla psa

Smycz to nie tylko kawałek sznurka, ale i ważny elementem treningów. Pomaga w nauce posłuszeństwa wobec właściciela oraz zapewnia bezpieczeństwo zwierzęciu, innym pupilom i ludziom, właścicielom. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów smycz, jednak która jest najlepsza dla mojego psa? Sprawdź czym kierować się podczas wyboru smyczy oraz jakie są wymogi prawne dotyczące wyprowadzania psa.

Producent: Iv San Bernard Usuń wybrane filtry