Higiena psów FURminator

4,7 z 176666 opinii
Regularne dbanie o higienę psów sprawia, że nasi czworonożni przyjaciele cieszą się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i wyglądem. Wśród asortymentu dostępnego w tej kategorii znaleźć można wiele preparatów, które pomagają w szczotkowaniu, czyszczeniu zębów czy pielęgnacji sierści. Oczywiście im bardziej wymagająca jest dana rasa, tym więcej czasu i energii należy poświęcić na właściwą higienę psów. Nie warto zaniedbywać tych czynności, ponieważ może to prowadzić do chorób czy powikłań, które są uciążliwe i kosztowne, jeśli chodzi o ich leczenie. Higiena psów związana jest często z pielęgnacją sierści. Redukcja linienia, pozbywanie się martwych włosów oraz podszerstka jest o wiele łatwiejsze, jeżeli posługujemy się specjalnymi szczotkami oraz grzebieniami. Zostały one zaprojektowane w ten sposób, aby łatwo docierać nawet pod sierść okrywową. Samo czyszczenie tych środków do higieny psów jest proste – wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Skuteczne zwalczanie pcheł, kleszczy i wszy jest również ważnym elementem dbania o naszego czworonoga Warto sięgnąć po specjalistyczne preparaty, które są skuteczne, ale jednocześnie nietoksyczne dla pupila.
Karmy i akcesoria dla psów
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Postać
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaka obroża na kleszcze dla psa? Poprzednie Następne
Kleszcze mogą zaatakować psa nie tylko wiosną i latem, a o każdej porze roku. Sprawdź, jak chronić psa przed kleszczami i jaka obroża na kleszcze dla psa jest najlepsza? Poznaj również choroby odkleszczowe u psów.
Pchły w domu. Jak się ich pozbyć? Poprzednie Następne
Jeśli mieszka z nami pupil pokryty sierścią, to zawsze istnieje pewne ryzyko, że z któregoś ze spacerów przyniesie on pasażerów na gapę, czyli pchły. Niestety, pasożyty te mogą ulokować w różnych miejscach naszego mieszkania, zagrażając naszemu zdrowiu. Jak sprawdzić, czy są pchły w domu? Jak pozbyć się tych owadów domowymi oraz profesjonalnymi środkami i jak właściwie wygląda pchła?