Sklep Selgros24 - Herbata

4,6 z 76145 opinii
Herbaty czarne, czerwone, zielone, białe… Z każdym rokiem wybór herbat na naszym rynku się powiększa. Obok herbat w torebkach, dostępne są również sypane, które mają zdecydowanie lepsze walory smakowe i jakościowe.
Według jednej z legend początki herbaty sięgają 2737 roku p.n.e., w którym mityczny cesarz Shennong przypadkowo zaparzył pierwszy napar z liści herbaty. Czy to prawda? Trudno to określić. Pewnym jest za to, że już w VIII wieku stworzył "Księgę herbaty", w której znaleźć możemy m.in., opis krzewu herbacianego, wskazówki dotyczące zbioru i selekcji liści, przybory do ceremonii przyrządzania i picia herbat oraz spis jej amatorów. Na Stary Kontynent przywędrowała w połowie XVI wieku, aby sto lat później zagościć na polskich stołach.
Dobrze dobrana herbata ma działa leczniczo i uspokajająco. Poprawia samopoczucie, dodaje energii, dostarcza mikroelementów, witamin. To nie tylko napój, które podajemy do śniadania lub po obfitym obiedzie lub dodatek do czegoś słodkiego. Elegancko zapakowana jest również znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby.
Gdzie kupić ten pyszny napój? Doskonałym miejscem jest Ceneo.pl, który w jednym miejscu zebrał ofertę z dziesiątek sklepów internetowych sprzedających herbatę. Z łatwością więc wybierzesz ten, który twój ulubiony gatunek oferuje w najniższej cenie. W asortymencie mamy herbaty takich producentów jak Lipton, Dilmah, Ronnefeldt, Yogi Tea i Loyd Tea.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Forma
Kraj pochodzenia
Waga (g)
    Pozostałe:
    Pokaż wszystkie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Herbata:

Niestety nic nie znaleziono