Handmade - Paski męskie

Wysoka jakość wyrobów Handmade oraz unikalność każdego egzemplarza sprawiają, że ręcznie wykonywane produkty cieszą się coraz większą popularnością. Wśród asortymentu nie zabrakło propozycji dla eleganckich panów. W ofercie na Ceneo.pl znajdziesz wykonywane ręcznie krawaty i muchy, biżuterię męską, paski i portfele. Ofertę tą cechuje dokładność, oryginalność i naturalne materiały. Artyści, którzy tworzą te mini dzieła sztuki robią to z pasją i dbałością o szczegóły. Ten manifest walki z konsumpcjonizmem i kulturą masową daje możliwość zakupu rzeczy unikatowych i wyjątkowych, tworzone nieraz tylko w jednym egzemplarzu. Oferta na Ceneo.pl umożliwia zakup trudno dostępnych produktów, których nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych w swoim mieście czy regionie. Ręcznie robione akcesoria dla mężczyzn są doskonałą propozycją prezentu dla szykownych Panów. Asortyment dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, w różnych fasonach, wzorach, a użyte materiały są często unikatowe. Panel poboczny na Ceneo.pl umożliwia szybkie wyszukiwanie produktu poprzez system filtrów ułatwiających dobranie asortymentu pod nasze preferencje. Możemy ustalić przedział cenowy, styl czy materiał z jakiego dany produkt ma być wykonany.

Filtry

Cena

-

Kolor

Materiał

Styl

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Okulary przeciwsłoneczne - trendy dla panów Poprzednie Następne

Okulary przeciwsłoneczne - trendy dla panów

Nie warto na nich oszczędzać, ale nie trzeba kupować markowych, których ceny często są niebotyczne. Jakie trendy okularów przeciwsłonecznych obowiązują w tym roku?

Szaliki, rękawiczki i czapki na jesień — zestawy dla niego Poprzednie Następne

Szaliki, rękawiczki i czapki na jesień — zestawy dla niego

Złota polska jesień pełna słońca i bardzo przyjemnej aury niestety często bardzo szybko zmienia się w ponurą szarugę jesienną, a wtedy każdy mężczyzna powinien odpowiednio zabezpieczyć się przed chłodem.

Portfel męski na prezent. Jaki wybrać? Poprzednie Następne

Portfel męski na prezent. Jaki wybrać?

Dobór odpowiedniego portfela jest trudniejszy niż można byłoby początkowo przypuszczać. Przed kupnem konkretnego modelu, warto zastanowić się, w jakich sytuacjach będzie wykorzystywany, do jakiej grupy społecznej należy osoba, która go otrzyma oraz jaki zawód wykonuje.

Linea Belt
Kup teraz
Linea Belt 429,00

Brunne Belt
Kup teraz
Brunne Belt 429,00

Lux Belt
Kup teraz
Lux Belt 429,00

Nox Belt
Kup teraz
Nox Belt 429,00

Apis Belt
Kup teraz
Apis Belt 429,00

Tenebra Belt
Kup teraz
Tenebra Belt 429,00