Handmade - Paski męskie

5,0 z 3 opinii
Wysoka jakość wyrobów Handmade oraz unikalność każdego egzemplarza sprawiają, że ręcznie wykonywane produkty cieszą się coraz większą popularnością. Wśród asortymentu nie zabrakło propozycji dla eleganckich panów. W ofercie na Ceneo.pl znajdziesz wykonywane ręcznie krawaty i muchy, biżuterię męską, paski i portfele. Ofertę tą cechuje dokładność, oryginalność i naturalne materiały. Artyści, którzy tworzą te mini dzieła sztuki robią to z pasją i dbałością o szczegóły. Ten manifest walki z konsumpcjonizmem i kulturą masową daje możliwość zakupu rzeczy unikatowych i wyjątkowych, tworzone nieraz tylko w jednym egzemplarzu. Oferta na Ceneo.pl umożliwia zakup trudno dostępnych produktów, których nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych w swoim mieście czy regionie. Ręcznie robione akcesoria dla mężczyzn są doskonałą propozycją prezentu dla szykownych Panów. Asortyment dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych, w różnych fasonach, wzorach, a użyte materiały są często unikatowe. Panel poboczny na Ceneo.pl umożliwia szybkie wyszukiwanie produktu poprzez system filtrów ułatwiających dobranie asortymentu pod nasze preferencje. Możemy ustalić przedział cenowy, styl czy materiał z jakiego dany produkt ma być wykonany.
Cena
-
Kolor
Materiał
Styl
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak wybrać pasek do spodni? Poprzednie Następne
Mimo niepozornych rozmiarów, pasek do spodni to ważny element każdej stylizacji. Dobrze dobrany pasek do spodni dopełni cały outfit, czyniąc go kompletnym, przemyślanym i modnym. Dodatek ten może być też świetnym podkreśleniem twojego charakteru i unikalnego stylu. Dla wielu osób dobór idealnego paska do spodni to jednak niemały problem. Na jaki fason się zdecydować? Z jakiego materiału powinien być wykonany pasek? Jaki pasek założyć do spodni garniturowych? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy do lektury!
Pasek do spodni męski – jak dobrać odpowiedni? Poprzednie Następne
Moc tkwi w dodatkach. Te muszą być schludnie dobrane i podkreślać strój, szczególnie jeśli masz na sobie elegancki garnitur. A jak dobrać pasek do spodni męski? W poniższym wpisie znajdujemy odpowiedź na to pytanie.
Pasek do garnituru - jak dobrać? Poprzednie Następne
Elegancki pasek garniturowy nie tylko podtrzymuje spodnie na miejscu, ale i ładnie dzieli optycznie sylwetkę na pół, podkreślając męskie proporcję. Sprawdź!
Nox Belt
Kup teraz
Nox Belt 429,00

Linea Belt
Kup teraz
Linea Belt 429,00

Apis Belt
Kup teraz
Apis Belt 429,00

Tenebra Belt
Kup teraz
Tenebra Belt 429,00

Brunne Belt
Kup teraz
Brunne Belt 429,00

Lux Belt
Kup teraz
Lux Belt 429,00