hanmdade zabawki - Maskotki ręcznie robione

5,0 z 1 opinii
W czasach, gdy sklepy z zabawkami przepełnione są mówiącymi i śpiewającymi pluszakami o krzykliwych kolorach, często wykonanymi z niskiej jakości materiałów, warto zainwestować w maskotki i pluszaki handmade. Ręcznie wykonane zabawki zaciekawią Twoje dziecko, a Tobie przypomną miłe chwile z dzieciństwa. Kupując ręcznie wykonane zabawki dla Twojego dziecka masz pewność, że zostały one uszyte przez polskich artystów, a do ich zrobienia wykorzystano wysokiej jakości materiały. Zabawki te są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla Twojego dziecka. Najczęściej są uszyte przez pełne pasji mamy, które do swojej pracy wkładają dużo serca i miłości do dzieci. Maskotki i pluszaki handmade rozwiną wyobraźnię Twojego dziecka i będą dla niego o wiele lepszym prezentem niż masowe wyroby z supermarketów. Zabawki te są nietuzinkowe i niepowtarzalne – nie kupisz dwóch identycznych egzemplarzy. Bogactwo materiałów i faktur, z których zostały wykonane maskotki i pluszaki, pozwolą Twojemu dziecku poznawać świat wszystkimi zmysłami i rozwijać jego zdolności manualne. Być może dzięki takim zabawkom zachęcisz swoje dziecko, by wraz z Tobą zrobiło maskotkę czy lalkę z włóczki, zużytej skarpetki lub niepotrzebnego podkoszulka?

Filtry

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie klocki Lego wybrać dla dziecka - najpopularniejsze zestawy Poprzednie Następne

Jakie klocki Lego wybrać dla dziecka - najpopularniejsze zestawy

Klocki Lego to z pewnością ważny element dzieciństwa wielu z nas. Jeżeli chcesz swojemu dziecku zaproponować niezapomnianą frajdę i zabawę to sprawdź nasz przegląd popularnych zestawów Lego

Najciekawsze zabawki edukacyjne Poprzednie Następne

Najciekawsze zabawki edukacyjne

Czym się bawić? Warto rozejrzeć się za takimi zabawkami, które zapewniając rozrywkę, przekazują przy okazji cenną wiedzę i umiejętności. Które zasługują na uwagę rodziców, a przede wszystkim dzieci?

5 najlepszych zestawów Lego Technic Poprzednie Następne

5 najlepszych zestawów Lego Technic

Bugatti z Lego? Taki prawdziwy, jeżdżący, z silnikiem? To nie był żaden fake news. Lego naprawdę zbudowało z miliona klocków replikę jednego z najdroższych samochodów świata. Lego to fantazja, inspiracja i nieograniczona wyobraźnia twórców, ale także, lub – przede wszystkim – odbiorców. Dziś podpowiadamy, na jakie zestawy Lego Technic zwrócić uwagę w ferworze przedświątecznych zakupów.

Ponieważ nie mogliśmy znaleźć hanmdade zabawki zostały wyświetlone podobne wyniki do szukanej frazy.
Króliczek
Kup teraz
Króliczek 120,00

Króliczek z dedykacją na chrzciny
Kup teraz
Króliczek z dedykacją na chrzciny 160,00

Żyrafa- maskotka + GRATIS
Kup teraz
Żyrafa- maskotka + GRATIS 49,00