Maskotki ręcznie robione

W czasach, gdy sklepy z zabawkami przepełnione są mówiącymi i śpiewającymi pluszakami o krzykliwych kolorach, często wykonanymi z niskiej jakości materiałów, warto zainwestować w maskotki i pluszaki handmade. Ręcznie wykonane zabawki zaciekawią Twoje dziecko, a Tobie przypomną miłe chwile z dzieciństwa. Kupując ręcznie wykonane zabawki dla Twojego dziecka masz pewność, że zostały one uszyte przez polskich artystów, a do ich zrobienia wykorzystano wysokiej jakości materiały. Zabawki te są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla Twojego dziecka. Najczęściej są uszyte przez pełne pasji mamy, które do swojej pracy wkładają dużo serca i miłości do dzieci. Maskotki i pluszaki handmade rozwiną wyobraźnię Twojego dziecka i będą dla niego o wiele lepszym prezentem niż masowe wyroby z supermarketów. Zabawki te są nietuzinkowe i niepowtarzalne – nie kupisz dwóch identycznych egzemplarzy. Bogactwo materiałów i faktur, z których zostały wykonane maskotki i pluszaki, pozwolą Twojemu dziecku poznawać świat wszystkimi zmysłami i rozwijać jego zdolności manualne. Być może dzięki takim zabawkom zachęcisz swoje dziecko, by wraz z Tobą zrobiło maskotkę czy lalkę z włóczki, zużytej skarpetki lub niepotrzebnego podkoszulka?

Filtry

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak powstają ręcznie robione skórzane torebki i czemu tak bardzo je kochamy? Poprzednie Następne

Jak powstają ręcznie robione skórzane torebki i czemu tak bardzo je kochamy?

Skórzana galanteria to coś co wszyscy kochamy, ale czy wiecie jak powstają piękne skórzane torebki, które wszyscy tak bardzo pożądamy?

Jak samodzielnie zrobić ozdoby świąteczne i choinkowe? Poprzednie Następne

Jak samodzielnie zrobić ozdoby świąteczne i choinkowe?

Za pasem święta, a co za tym idzie, świąteczne przygotowania. Dla nadania uroczej aury rodzinnym świętom wystarczy zadbać o odpowiednie dekoracje. Najlepszym sposobem na udekorowanie domu z całą rodziną jest wspólne tworzenie ozdób.

Najciekawsze zabawki edukacyjne Poprzednie Następne

Najciekawsze zabawki edukacyjne

Czym się bawić? Warto rozejrzeć się za takimi zabawkami, które zapewniając rozrywkę, przekazują przy okazji cenną wiedzę i umiejętności. Które zasługują na uwagę rodziców, a przede wszystkim dzieci?

Króliczek z dedykacją na chrzciny
Kup teraz
Króliczek z dedykacją na chrzciny 160,00

Króliczek
Kup teraz
Króliczek 120,00

Żyrafa- maskotka + GRATIS
Kup teraz
Żyrafa- maskotka + GRATIS 49,00