Handmade - Legowiska dla psów

5,0 z 1 opinii
Kochasz swojego pupila i chcesz zapewnić mu wszystko co najlepsze, ale nie stać cię na drogie akcesoria dla zwierząt? Może czas pomyśleć o czymś wykonanym własnoręcznie co z pewnością spodoba się naszemu zwierzakowi? Przecież to właśni my wiemy najlepiej co lubi nasz pies czy kot. To my spędzamy z nim najwięcej czasu i jesteśmy w stanie powiedzieć w jakich miejscach najlepiej mu się wypoczywa, czy lubi materiały miękkie w dotyku, czy woli coś szeleszczącego, czy raczej preferuje nieco sztywne podkładki, które z jakiś powodów stają się dla niego przytulnym miejscem do spania i relaksu.
Jeżeli mamy zbędne materiały bądź tworzywa z łatwością wykonamy handmade legowiska dla psów lub kotów. W Internecie możemy znaleźć filmiki instruktarzowe, dzięki którym np. stare bluzy zamienimy w przytulne sypialnie dla naszych zwierzątek. Dla zwierzęcia ważny jest dotyk i zapach a nie estetyka wykonania, którą zdecydowanie spychają na drugi plan, tak więc nie ma obaw, że nasz pupil poczuje się rozczarowany. Większość z piesków z ciekawością i wdzięcznością przywita nowy zakątek dla siebie a jeżeli przy tej okazji trochę zniszczy nasze dzieło, zawsze możemy coś poprawić i zmienić w konstrukcji i tworzyć ją razem ze swoim zwierzakiem.
Pies 3
Cena
-
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Gadżety dla psa – zrób prezent swojemu pupilowi Poprzednie Następne
Niektóre gadżety dla psa nie tylko spodobają się zwierzakowi, ale także będą bardzo przydatne podczas zabawy czy podróży z psiakiem. Zobacz listę ciekawych akcesoriów dla psa.
Vuulpi Legowisko dla kota lub psa rozmiar S
Vuulpi Legowisko dla kota lub psa rozmiar S 130,00