Handmade - Legowiska dla psów

Kochasz swojego pupila i chcesz zapewnić mu wszystko co najlepsze, ale nie stać cię na drogie akcesoria dla zwierząt? Może czas pomyśleć o czymś wykonanym własnoręcznie co z pewnością spodoba się naszemu zwierzakowi? Przecież to właśni my wiemy najlepiej co lubi nasz pies czy kot. To my spędzamy z nim najwięcej czasu i jesteśmy w stanie powiedzieć w jakich miejscach najlepiej mu się wypoczywa, czy lubi materiały miękkie w dotyku, czy woli coś szeleszczącego, czy raczej preferuje nieco sztywne podkładki, które z jakiś powodów stają się dla niego przytulnym miejscem do spania i relaksu.
Jeżeli mamy zbędne materiały bądź tworzywa z łatwością wykonamy handmade legowiska dla psów lub kotów. W Internecie możemy znaleźć filmiki instruktarzowe, dzięki którym np. stare bluzy zamienimy w przytulne sypialnie dla naszych zwierzątek. Dla zwierzęcia ważny jest dotyk i zapach a nie estetyka wykonania, którą zdecydowanie spychają na drugi plan, tak więc nie ma obaw, że nasz pupil poczuje się rozczarowany. Większość z piesków z ciekawością i wdzięcznością przywita nowy zakątek dla siebie a jeżeli przy tej okazji trochę zniszczy nasze dzieło, zawsze możemy coś poprawić i zmienić w konstrukcji i tworzyć ją razem ze swoim zwierzakiem.

Filtry

Cena

-

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje Poprzednie Następne

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje

Każdy posiada jakieś hobby. Niektórzy uwielbiają hodować jaszczurki, pająki bądź inne oryginalne zwierzęta. W przypadku egzotycznych stworzeń należy bezwzględnie zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki którym będą one mogły żyć długo w stosunkowo komfortowych warunkach.

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt? Poprzednie Następne

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt?

Gryzonie i małe zwierzęta domowe zasługują na naszą szczególną troskę i uwagę. Wybierając dla nich idealne klatki i akcesoria, musimy wziąć pod uwagę m. in. ich wielkość oraz charakterystykę ich zachowania.

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu

Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.

Vuulpi Legowisko dla kota lub psa rozmiar S
Vuulpi Legowisko dla kota lub psa rozmiar S 130,00