Handmade - Legowiska dla kotów

Każdy właściciel kota dokłada wszelkich starań, aby dogadzać i rozpieszczać swojego pupila. Nie od dziś wiadomo, że koty cenią sobie odpoczynek w komfortowych warunkach. Specjalnie dla wygodnickich pupili powstały ręcznie robione kocie akcesoria. Na pewno warto zwrócić uwagę na parapeciaki, czyli miękkie, płaskie i podłużne poduszeczki, dzięki którym kot będzie mógł wygodnie wylegiwać się na oknie bacznie obserwując otoczenie i przechodniów. Wśród produktów dostępnych w kategorii handmade kot warto zwrócić uwagę na legowiska. Wybór miejsca, w którym czworonożny domownik będzie spał jest istotne, ponieważ jeżeli legowisko przypadnie mu do gustu, będzie w nim spędzał długie godziny. Własnoręcznie robione akcesoria dla kota wyróżniają się dbałością o każdy detal i estetyką wykonania. Z tego powodu legowiska, drapaki czy parapeciaki nie będą odznaczały się od reszty wystroju wnętrza. Wyroby handmade dla kotów wykonane są z miękkich, bezpiecznych tkanin, które nie niszczą się i nie rozrywają. Można do nich zaliczyć na przykład wełnę. Asortyment dostępny w tej kategorii jest łatwy do utrzymania w czystości.

Filtry

Cena

Materiał

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje Poprzednie Następne

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje

Każdy posiada jakieś hobby. Niektórzy uwielbiają hodować jaszczurki, pająki bądź inne oryginalne zwierzęta. W przypadku egzotycznych stworzeń należy bezwzględnie zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki którym będą one mogły żyć długo w stosunkowo komfortowych warunkach.

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt? Poprzednie Następne

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt?

Gryzonie i małe zwierzęta domowe zasługują na naszą szczególną troskę i uwagę. Wybierając dla nich idealne klatki i akcesoria, musimy wziąć pod uwagę m. in. ich wielkość oraz charakterystykę ich zachowania.

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu

Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.

Małe legowisko dla kota
Kup teraz
Małe legowisko dla kota 115,00

Duże legowiska dla kota
Kup teraz
Duże legowiska dla kota 150,00

Vuulpi Legowisko dla kota lub psa XL
Vuulpi Legowisko dla kota lub psa XL 150,00