Handmade - Lampy stołowe

Wyroby handmade cieszą się rosnącą popularnością ze względu na oryginalny styl i wysoką jakość wykonania. Asortyment ręcznie robionych produktów stale się poszerza, a dzięki Ceneo.pl masz dostęp do produktów unikatowych i trudno dostępnych. Zwróć uwagę na propozycję przygotowane przez artystów i lokalnych rzemieślników dla domu. Wśród licznych podkategorii na Ceneo.pl znajdziesz bogatą ofertę ręcznie robionych lamp i kloszów. Taka lampa jest świetną alternatywą dla lamp produkowanych na masową skalę, bo każdy egzemplarz różni się od siebie, a ręczna robota gwarantuje jakość i dbałość o szczegóły. Do wyboru lampy ścienne, podłogowe, sufitowe, stołowe, a także ręcznie szyte klosze i abażury. Jeśli szukasz lampy pod konkretny design zaznacz w panelu pobocznym na Ceneo.pl jaki styl preferujesz, a wyświetlą się wyniki pasujące pod konkretną stylistykę. Możesz wybrać też kolor lampy oraz materiał z jakiego ma być wykonana. Ustalenie widełek cenowych nie nadwyręży budżetu, ponieważ wyświetli tylko te lampy, które mieszczą się w zaznaczonym przedziale cenowym. Ręcznie robiona lampa to świetny prezent, a wybór na Ceneo.pl gwarantuje dobranie właściwej lampy pod dane wnętrze. Z pomocą Ceneo.pl masz pewność udanych zakupów bez konieczności wychodzenia z domu.

Filtry

Cena

Kolor

Styl

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

TOP 10 klimatyzatorów do mieszkania. Jaki model wybrać? Poprzednie Następne

TOP 10 klimatyzatorów do mieszkania. Jaki model wybrać?

Masz już dość wysokich temperatur? Klimatyzator to doskonałe narzędzie, które dostarczy Ci upragnionej ochłody. Sprawdź 10 najlepszych modeli przeznaczonych do mieszkania.

Zamiast prawdziwego kominka - biokominki, kominki elektryczne i portale kominkowe Poprzednie Następne

Zamiast prawdziwego kominka - biokominki, kominki elektryczne i portale kominkowe

Zamiast prawdziwego kominka - biokominki, kominki elektryczne i portale kominkowe

Olejowy, konwektorowy a może promiennik? Jaki grzejnik elektryczny wybrać? Poprzednie Następne

Olejowy, konwektorowy a może promiennik? Jaki grzejnik elektryczny wybrać?

Grzejniki elektryczne, które nie wymagają komina, skomplikowanych instalacji ani wymiany źródła paliwa ogrzeją Twój dom znacznie zdrowiej niż kominek. Ale jaki grzejnik elektryczny wybrać?

Lampa Stołowa Table Lamp
Lampa Stołowa Table Lamp 165,00

Reflektor Biurkowy Pyramid
Reflektor Biurkowy Pyramid 185,00

Reflektor Biurkowy Spheric
Reflektor Biurkowy Spheric 185,00

Liberata Galeria Limart Lampa Hand Made Z Kaboszonów
Liberata Galeria Limart Lampa Hand Made Z Kaboszonów 997,00

Galeria LIMART lampa z ciętych butelek
Galeria LIMART lampa z ciętych butelek 895,00