Handmade - Lampki dla dzieci

W oczekiwaniu na dziecko przyszli rodzice poświęcają wiele czasu na zebranie różnych mebli, zabawek i akcesoriów, niezbędnych przy pielęgnacji potomka. Równie wiele energii zużywają na zakupy związane z wystrojem pokoiku dla dziecka. Nic dziwnego, każdy rodzic chce, aby jego pociecha miała od samego początku wszystko co będzie mu potrzebne do prawidłowego rozwoju. Dziecko powinno mieć odpowiednie miejsce do zabawy i odpoczynku a sam kącik do zabaw powinien zostać wyposażony w zabawki wspomagające rozwój młodego umysłu i pomagające rozwinąć się ruchowo.
Niektórym rodzicom nie wystarczy zakupienie odpowiednich akcesoriów. Chcą zapewnić oryginalne zabawki i drobiazgi i od samego początku uczestniczyć w życiu dziecka również poprzez otaczające je przedmioty wykonane ręką kochającego rodzica.
Handmade pokoik dziecięcy będzie z pewnością niepowtarzalny i dopasowany do upodobań i potrzeb dziecka. Będzie rozwijał jego zainteresowania i zdolności, które ujawniają się już w pierwszych latach życia oraz może stymulować odpowiedni kierunek rozwoju i wspomagać te kierunki, w których dziecko nie czuje się najlepiej. Warto poświęcić trochę czasu na własnoręczne wykonanie kilku drobiazgów, które będą cieszyć oko a nam dostarczą na pewno wiele przyjemności.

Filtry

Cena

-

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Pokój dla dziewczynki Poprzednie Następne

Pokój dla dziewczynki

Zobacz jak zorganizować pokój dla dziewczynki, by poczuła się w nim jak prawdziwa księżniczka. Dobierz odpowiednie ozdoby i dekoracje do pokoju dziecięcego. Z naszym specjalnie przygotowanym artykułem, poznasz sposoby by zaczarować pokój swojej małej księzniczki.

Aranżacja pokoju dla chłopca Poprzednie Następne

Aranżacja pokoju dla chłopca

Zorganizowanie pokoju chłopięcego to niełatwe zadanie. Zobacz jakie aranżacje wybrać, by trafić w hobby i zainteresowania chłopaka. Wybierz odpowiednie meble i dekoracje.

Organki dla małego muzyka Poprzednie Następne

Organki dla małego muzyka

Chcesz aby Twoje dziecko rozwijało swoje zdolności muzyczne? Nie wiesz jak wybrać pierwszy, domowy instrument dla Twojej pociechy? Ten artykuł sprawi, że wybór ten będzie prosty.

BunnyAndBear Shiny Bear lampka nocna dla dzieci
BunnyAndBear Shiny Bear lampka nocna dla dzieci 274,00

Bunnyandbear Blue Whale lampka nocna dla dzieci
Bunnyandbear Blue Whale lampka nocna dla dzieci 150,00

BunnyAndBear Shiny Bunny lampka nocna dla dzieci
BunnyAndBear Shiny Bunny lampka nocna dla dzieci 274,00

Bunnyandbear Yellow Beatle lampka nocna dla dzieci
Bunnyandbear Yellow Beatle lampka nocna dla dzieci 210,00

Bunnyandbear Yellow Beatle lampka nocna dla dzieci
Bunnyandbear Yellow Beatle lampka nocna dla dzieci 210,00

Bunnyandbear Shiny Bunny lampka nocna dla dzieci
Bunnyandbear Shiny Bunny lampka nocna dla dzieci 274,00