Handmade - Krawaty i muchy Czerwone

5,0 z 1 opinii
Często idąc na urodziny lub jadąc na święta do osób, które słabo znamy mamy problem z dobraniem odpowiedniego prezentu. Chcemy przecież, aby osoba obdarowana cieszyła się z upominku. Co więc zrobić, jeżeli do głowy nie przychodzi żaden pomysł a w dodatku obdarowywanym jest słabo znany mężczyzna? W takiej sytuacji zawsze ciekawym pomysłem może być prezent zrobiony własnoręcznie. Nawet, jeżeli coś nam nie wyjdzie to zaangażowanie, jakie wykazaliśmy przy przygotowywaniu tego podarunku na pewno zostanie docenione.
Dla mężczyzny ciekawym prezentem będą handmade krawaty i muchy. Są to gadżety, które każdemu mężczyźnie mogą się przydać. Dla starszego pana może to być elegancja mucha z ciekawego materiału w dobranych, stonowanych kolorach. W przypadku młodszych mężczyzn możemy pokusić się o potraktowanie tematu z przymrużeniem oka i przygotować zabawny krawat, który będzie mógł nosić na imprezach bądź podczas luźniejszych dni w pracy.
Rękodzieło jest coraz częściej doceniane i po kobietach, które od dawna odkrywają jego urok i oryginalność przyszedł czas na mężczyzn, coraz śmielej dbających o swój wygląd, zestawiających różne kolory i ciekawe materiały. Nie tylko kobiety lubią przecież wyglądać wyjątkowo. Także mężczyźni chcą podkreślać swoją oryginalność poprzez strój a niepowtarzalny krawat może być ukoronowaniem dobrze dobranego stroju.

Filtry

Cena

Kolor

$$_Usuń filtr

Materiał

Styl

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze buty halowe Poprzednie Następne

Najlepsze buty halowe

Dziś podpowiemy wam, w jaki sposób wybrać najlepsze buty halowe, dostosowane w pełni nie tylko do dyscypliny, jaką uprawiacie, lecz także do waszych potrzeb i preferencji.

Niezbędny przedmiot każdego kierowcy — okulary z polaryzacją Poprzednie Następne

Niezbędny przedmiot każdego kierowcy — okulary z polaryzacją

Mocno świecące słońce nie jest lubiane przez kierowców, ponieważ często potrafi oślepić, utrudniając rozpoznanie sytuacji na drodze lub znaków drogowych, a także po prostu męczy wzrok podczas dłuższej jazdy autem w bezchmurny dzień. Przeciwsłoneczne okulary dla kierowców są więc obowiązkowym akcesorium, które okazuje się przydatne niemal przez cały rok.

Buty na ciekawej podeszwie: creepersy Poprzednie Następne

Buty na ciekawej podeszwie: creepersy

Co to za buty? Creepersy zaczęły podbijać świat w 2013 roku jako hipsterskie skrzyżowanie trampka z półbutem na koturnie. Masywne, a wręcz toporne, nie od razu przypadły wszystkim do gustu, wywołując sporo kontrowersji na temat tego, co kobiece, a co już nie bardzo. Niemniej jednak trend się obronił i wielu producentów obuwia zaczęło specjalizować się w creepersach — białych, czarnych, sportowych, eleganckich, wysokich i jakich tylko dusza zapragnie.

Kolor: Czerwone Usuń wybrane filtry
Mucha-Classic Black & Red
Kup teraz
Mucha-Classic Black & Red 99,00