Handmade - Dekoracje ścienne

4,5 z 4 opinii
Moda na handmade w ostatnich latach zapanowała na dobre. Coraz wyżej ceniona jest bowiem jakość i oryginalność, które gwarantują produkty przygotowywane ręcznie. Dotyczy to między innymi różnego typu dekoracji i dodatków, które upiększają dom, ocieplając panującą w nim atmosferę i podkreślając styl życia. Ogromną popularnością rękodzieło cieszy się na rynku dekoracji ściennych dostarczającym niemal nieskończonej liczby pomysłów na urozmaicenie wyglądu kuchni, łazienki, sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego. Do wyboru dostępne są typografie, płytki ścienne, witrażyki, szyldy, mozaiki, grafiki i wiele innych. Zwolennicy praktycznych rozwiązań znajdą natomiast stylowe organizery, wieszaki na klucze i tablice. Jedynym ograniczeniem jest zatem wyobraźnia. Najciekawsze pozycje można znaleźć na Ceneo.pl. Porównywarka przygotowała wiele propozycji, które można dowolnie dostosować do własnych preferencji, gustów i potrzeb. Za sprawą szerokiej palety barw (nawet takich jak musztardowy, turkusowy czy popielaty), materiałów (ceramiki, drewna, lnu i szkła) czy stylów wyselekcjonowanie dekoracji i dodatków nie będzie stanowiło problemu. Ani miłośnicy minimalizmu, ani glamour nie będą czuli się rozczarowani.
Cena
-
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Dekoracja stołu wigilijnego. Jak udekorować? Jakie ozdoby świąteczne? Poprzednie Następne

Dekoracja stołu wigilijnego. Jak udekorować? Jakie ozdoby świąteczne?

W święta wszystko kręci się wokół niego - przy nim podejmujesz świątecznych gości i to tu odbywają się te wspaniałe rodzinne spotkania, na które czeka się cały ...

Trendy w aranżacji wnętrz 2020. Etniczne wzory, artystyczne lampy i kolory ziemi Poprzednie Następne

Trendy w aranżacji wnętrz 2020. Etniczne wzory, artystyczne lampy i kolory ziemi

Wnętrzarska moda zmienia się jak w kalejdoskopie i co roku projektanci serwują nam nową garść inspiracji. Nie inaczej będzie w roku 2020 – najnowsze trendy w aranżacji wnętrz mogą być świetną inspiracją dla metamorfozy twojego mieszkania. Jeśli szukasz wnętrzarskich ciekawostek oraz nowych rozwiązań do swojego mieszkania, przekonaj się, co będzie modne w najbliższych dwunastu miesiącach.

Klatka schodowa - inspiracje, aranżacje modnej klatki schodowej Poprzednie Następne

Klatka schodowa - inspiracje, aranżacje modnej klatki schodowej

Klatka schodowa w domu to ważny ciąg komunikacyjny, dlatego bardzo istotne jest, aby w aranżacji tego miejsca zadbać o zasady bezpieczeństwa. Sprawdź!

Kuty ręcznie JEZUS na KRZYŻU żelaznym
Kuty ręcznie JEZUS na KRZYŻU żelaznym 79,00