Pediatrzy i specjaliści zajmujący się rozwojem dziecka przypominają młodym rodzicom, by regularnie wychodzili ze swoimi pociechami na spacery. Przebywanie na świeżym powietrzu dostarcza bowiem tlenu, a przecież dotleniony organizm (zwłaszcza mózg) rozwija się najlepiej. Przechadzki stanowią również doskonałą okazję do zahartowania malucha. Styczność z drobnoustrojami w trakcie pobytu na zewnątrz znacznie wzmacnia bowiem jego odporność. By zapewnić dziecku maksymalny komfort, należy zadbać nie tylko o właściwy ubiór (najlepiej na tzw. „cebulkę”), ale także o kilka akcesoriów. Kompletowanie zestawu warto zacząć od niezwykle praktycznej, dwustronnej wkładki do wózka. Pełni funkcję termoizolacyjną w zimne dni, a latem chroni przed odparzeniami. Przy okazji pozwala zabezpieczyć wózek przed trwałymi zabrudzeniami. Niezwykle praktyczne są także ochraniacze na pasy. Chronią dziecko przed otarciami nie tylko w wózkach dziecięcych, ale także w fotelikach samochodowych. Nie może zabraknąć także profilowanej poduszki, która dopasowuje się do główki malca. W chłodniejsze dni przyda się bez wątpienia nieprzemakalny śpiworek. W czasie zakupów tego rodzaju akcesoriów warto poszukać produktów handmade. Te wykonane są bowiem z najwyższej jakości, antyalergicznych materiałów pokrytych kolorowymi wzorami, które mogą przykuć uwagę najmłodszych. Szeroką gamę akcesoriów w doskonałych cenach przygotowało Ceneo.pl.
Spacer 0
Cena
-
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Chusta do noszenia dziecka – jak wiązać? Poprzednie Następne
Podpowiadamy zatem, od kiedy można używać gadżetu, jaka chusta do noszenia dziecka jest najlepsza i w jaki sposób bezpiecznie ją wiązać. Sprawdź!
Chusty do noszenia dzieci Poprzednie Następne
Chusty do noszenia dzieci od kilku lat stają się coraz bardziej popularne. Sprawdź, na czym polega to rozwiązanie, jakie są jego plusy i czy na pewno jest bezpieczne.

Handmade - Chusty:

Niestety nic nie znaleziono

  • Niestety, w tej chwili nie ma żadnych produktów w kategorii.
  • Wróć na stronę główną