osłonka - Handmade

4,6 z 7 opinii
Jak sama nazwa wskazuje, produkty handmade zostały wykonane własnoręcznie. Sekretem ich popularności jest z pewnością to, że każdy egzemplarz wykonano z wielką precyzją, sercem i starannością. W tym tkwi tajemnica, drzemiąca w produktach handmade. Bez dyskusji, spośród innych wyrobów, mających stałe miejsce na rynku, są one najbardziej pożądane. Ich wykonawcy to ludzie, którzy z niebywałą precyzją i zaangażowaniem wykonują każde ich detale. W późniejszym etapie to właśnie one, cieszą Twoje oko. Projektanci, tworząc każdorazowo produkt, oprócz swoich materiałów i zaangażowania, wkładają w pracę także własne serce. Właśnie to produkty handmade czyni, bezkonkurencyjnymi i wyjątkowymi. Reasumując ich pasję i zaangażowanie, otrzymujemy kreatywne i autorskie rękodzieła. Na ceneo.pl znajdziesz najlepsze i najpiękniejsze produkty handmade, które są do Twojego indywidualnego wglądu. Obejrzyj je i zdecyduj, które najbardziej do Ciebie pasują lub które chcesz podarować jako prezent. Ich cena uzależniona jest od wielu czynników. Przykładowo zależy ona od: rodzaju materiału, z jakiego są wykonane, projektu oraz nakładu pracy wykonawcy. Jedne są tańsze, drugie droższe, ale każde niepowtarzalne, o możliwie najlepszej jakości. W boksie po lewej stronie znajdziesz filtry, które pomogą Ci z łatwością znaleźć produkt, o jakim marzysz. W efekcie poszukiwań, będziesz właścicielem unikalnych i oryginalnych egzemplarzy. Do dzieła!
Handmade
10
Cena
Kolor
Materiał
Styl
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak zrobić zielnik? Albumy i akcesoria Poprzednie Następne

Jak zrobić zielnik? Albumy i akcesoria

Chcesz przygotować zielnik? Twoje dziecko przyniosło do domu ambitne zadanie z przyrody? A może po prostu lubisz rośliny i chcesz stworzyć z nich niezapomnianą kolekcję? Podpowiadamy, jak zrobić zielnik i wspominać ciepłe dni także mroźną zimą.

Ubranka dla dzieci handmade – przegląd Poprzednie Następne

Ubranka dla dzieci handmade – przegląd

Ubranka handmade dla dzieci to nieoceniona odzież, na którą zasługuje każdy maluszek. Dowiedz się, jakie zalety posiadają ubranka zrobione ręcznie i sprawdź ich przegląd w dziale Handmade.

Szal - jak wiązać? Handmadowe szale w nietypowym wydaniu Poprzednie Następne

Szal - jak wiązać? Handmadowe szale w nietypowym wydaniu

Dzięki temu artykułowi dowiesz się, jak w krótkim czasie i niesztampowo wiązać szale, chusty i apaszki. Sprawdź ciekawe sposoby na to, w jaki sposób skutecznie i efektownie przewiązywać męskie i damskie szaliki. Artykuł odpowiada na nurtujące pytanie: co zrobić, aby codziennie wyglądać oryginalnie?

Otulacz bambusowy 120x120cm + podusia + GRATIS
Otulacz bambusowy 120x120cm + podusia + GRATIS 175,00

Wkładka do wózka bambusowa + Ochraniacze na pasy
Wkładka do wózka bambusowa + Ochraniacze na pasy 125,00

Otulacz bambusowy 120x120cm + podusia + GRATIS
Otulacz bambusowy 120x120cm + podusia + GRATIS 159,00

Otulacz bambusowy + podusia + GRATIS
Otulacz bambusowy + podusia + GRATIS 119,00

Otulacz bambusowy 140x150cm 6w1 + GRATIS
Otulacz bambusowy 140x150cm 6w1 + GRATIS 159,00

Chustka z daszkiem bambusowa od 0-12 lat + GRATIS
Chustka z daszkiem bambusowa od 0-12 lat + GRATIS 35,00

Otulacz bambusowy 80x100cm 6w1 - kocyk + GRATIS
Otulacz bambusowy 80x100cm 6w1 - kocyk + GRATIS 79,00

Ochraniacze na pasy Bambusowe
Ochraniacze na pasy Bambusowe 39,00

Otulacz bambusowy + podusia + GRATIS
Otulacz bambusowy + podusia + GRATIS 119,00

Otulacz bambusowy 120x120cm 6w1 + GRATIS
Otulacz bambusowy 120x120cm 6w1 + GRATIS 119,00